Facebook
Gebruikersfoto

Mieke Smit

Kent 1 personen

MARRIED, 1 kinderen
Woont in -

    Bekijk het volledige profiel van Mieke Smit en al je andere schoolgenoten!

    In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!

    Mieke Smit heeft 5 klassenfoto's en kent 1 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?

    Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!

    Aanmelden

    Ik kan mij er veel van herinneren.

    Ik kan mij er veel van herinneren.Juf Lankhaar kwam bij mij op. En er zat een mongools meisje in mijn klas, daar was ik vriendin mee. Het was ook zo leuker dicht bij, ik woonde om de hoek in de Curacaostraat. Wij hadden een grote zwarte hond Berry en die kon je een arm geven.

    De sneeuwbesschool, 1964

    Ik zat bij Elly Kreuger en Christina Batenburg in de klas.

    Ik zat bij Elly Kreuger en Christina Batenburg in de klas. We zijn in de 4de klas met de klas naar Engeland gegaan voor een week. De kookjuf die vond dat wat je zelf gekookt had, ook zelf moest op eten. Zij zelf proefte ook van iedereen. Ze is overleden in de periode dat ik daar nog op school zat. We hadden een wiskunde leraar de we "schuimpie" noemde. En een oude Indische juffrouw die nederlands gaf, maar die liever vertelde over vroeger. Bij haar waren we wel stil in de klas. Ik geloof dat het in de 4de klas was, toen we met een aantal uit het raam waren ontsnapt. En die meiden kregen allemaal een brief thuis.

    Anna Marie Storm-van der Chijs, 1974

    Ik kan mij ook nog wel herinneren dat meester Windhoud een verhouding kreeg met de gymjuf.

    Ik kan mij ook nog wel herinneren dat meester Windhoud een verhouding kreeg met de gymjuf. De schooltuintjes en de zwemles in het Zuiderbad, met de bus er heen. Met de kleedkamers boven met van die gordijntjes die de jongens altijd open trokken. Hoi Agnes en Winnie. Met Agnes heb ik nu contact. We hebben elkaar al een berichtje gestuurd. Hebben jullie nog klassenfoto's. Ik heb er een waar geen jaartal op staat. Winnie, ik herkende jou nog wel van de foto. Paulien Goudsbloem herkende ik ook meteen van de foto die Winnie op de site had gezet. *****************************

    Corantijn School, 1966