Bekijk het volledige profiel van Jette van den Dool en al je andere schoolgenoten!
In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!
Jette van den Dool heeft 7 klassenfoto's en kent 0 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?
Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!
AanmeldenOp de de kleuterschool bij jufrouw v.
Op de de kleuterschool bij jufrouw v.d. Kamp. Iedereen vond haar heel streng, maar ik was haar lievelingskind( voor de 1ste en ook laatste keer, dat ik dat ooit was op div. scholen) Ik kroop altijd bij haar op schoot en niemand kreeg me daar af. Vrijdags mocht je je eigen speelgoed meenemen en ik nam toen m'n poppenbadje mee, begreep er niks van dat alle meesters en jufs v.d "grote school" even om de hoek kwamen kijken en zo moesten lachen. Maar het poppenbad was een bidet. Ik had graag ook de lagere school daar bezocht, maar moest naar die kouwe kak school in Kralingen. Mijn 2 zusjes en broer waren wel op deze school.
Prins Willem Alexanderschool, 1954
Ben jammer genoeg pas i.
Ben jammer genoeg pas i.d 6e klas op deze school gekomen. Was een eing jaar. Veel lol gehad met o.a Marien Bazuin, , Dick v.d Hoek,Joyce Veldhuizen, Ronnie Dammann, die helaas op 22 jarige leeftijd gestorven is aan jeugdkanker. Het was toen een strenge winter, dus veel geschaats in Hillegersberg. Er was ook een schaatswedstrijd, waar ik van een jongen (Kees Kameling?) gewonnen heb op m'n kunstschaatsen. (Hij met Noren). Wat was ik trots. Deze school was een verademing voor me, na 5 jaar op de Nederlands Kralingse school gezeten te hebben. Dat was een verschrikking, een kouwe kak en poehhah sfeer.
Eduard van Beinumschool, 1962
Deze 5 jaar Mulo schooltijd heb ik genoten, van het begin tot het eind.
Deze 5 jaar Mulo schooltijd heb ik genoten, van het begin tot het eind. Heel veel feestjes gehad, héél veel onzin uitgehaald, was absoluut niet geliefd bij de leraren, altijd de clown uit gehangen. Diverse keren van school gestuurd, (in tekenles, gymles), moest m'n moeder weer zoete broodjes gaan bakken bij v.d.Hoonaard. Heel vaak en veel verliefd geweest. Na deze school, heb ik een half jaar in een manege gewerkt want wilde pikeuse worden, maar ben daar gauw van teruggekomen. Alles draaide alleen maar om paard, en nog eens paard. In m'n vrije tijd wel altijd paard gereden. Heb toen 3 jaar op een assurantie-kantoor gewerkt. En heb mijn Mulo tijd heel lang nagetreurd, want wat was dat een leuke tijd. In 1970 ben ik met mijn schoolliefde Ernst getrouwd en is onze zoon geboren. Begin '74 zijn we naar Curacao verhuisd, waar we een eindeloze tijd gehad hebben en daar is ook onze dochter geboren. Eind '78 naar Duitsland verhuisd. In het Zwarte Woud, mini dorpje. Na 10 jaar naar een groter dorp verhuisd en na weer 10 jaar i.d buurt van Ulm. In 1994 is onze dochter (19 jaar) op een tragische manier gestorven en stond de wereld stil voor ons. Maar een mens is sterker dan hij denkt, en we hebben de draad weer enigzins op kunnen pakken. Nu hebben we 2 heerlijke kleinzoons van 6 en 8 (natuurlijk de liefste en de mooiste).
Bergse Dorpsschool voor ULO, 1963