Facebook
Gebruikersfoto

Femke Linden

Kent 0 personen

Getrouwd, 5 kinderen
Woont in Edam

    Bekijk het volledige profiel van Femke Linden en al je andere schoolgenoten!

    In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!

    Femke Linden heeft 4 klassenfoto's en kent 0 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?

    Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!

    Aanmelden

    Een hele leuke tijd.

    Een hele leuke tijd. Gezellige klas en een heuse meidenclub. Kleuteren bij juf Jeanet;gezelig knutselen en de juf helpen, leren lezen van juf Silvia;en tijdens de gymles aan haar haar frutselen, daarna meester Tom;FC Knudde, Meester Cor; Paardrijden en en Meester Menno; spoken in de Dromedaris.

    Middelie, 1986

    Veel gelachen, het eerste jaar elke pauze naar de Egmond heen en weer lopen en toen kwam het nieuwe gebouw.

    Veel gelachen, het eerste jaar elke pauze naar de Egmond heen en weer lopen en toen kwam het nieuwe gebouw.Met z'n vijfen bij Latijn met thee en koekjes, toneel spelen in de gang en bieb en geld inzamelen voor een kikkertaart bij frans,Fanta vooral de eerste 3 jaar toen alles zo gemakkelijk ging. In de 4e Pheiffer, maar toch dat jaar ook overgegaan. 5 en 6 vwo iets meer aanpoten, vooral op wis- en scheikunde moest hard worden gezwoegd, maar het is niet voor niets geweest daarna had ik mijn vwo-diploma dan ook op zak. Ik viel wel op in het laatste jaar, want ik was die gek die nog in de zelfde maand dat we onze diploma's kregen ging trouwen! Maar ik kijk op de hele periode die ik op het JEC heb doorgebracht met veel plezier terug, en ook met de meeste leerkrachten kon ik wel overweg. Maar ik hoef echt niet meer terug hoor!

    Jan van Egmond College, 1994