Ontdek PLUS

Tineke van Sleen

Kent 17 personen

MARRIED , 1 kinderen
Woont in -

  Bekijk het volledige profiel van Tineke van Sleen en al je andere schoolgenoten!

  In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!

  Tineke van Sleen heeft 6 klassenfoto's en kent 17 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?

  Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!

  Aanmelden

  Geweldige opleidingen gevolgd! De Opleiding Master Practitioner in NLP is daar echt heel goed.

  Geweldige opleidingen gevolgd! De Opleiding Master Practitioner in NLP is daar echt heel goed. Samen met Anita, Ilona, Rade en Jenny fijn les gekeregen van Janny en Isabel. Later volgde ik hier de tweejarige opleidng Transpersoonlijke Coaching en Counseling TCC en de Trainers Training en deed een aantal assitentschappen. De lessen van Eric Schneider (NLP en Spiritualiteit) zijn echt héél inspirerend en bijzonder. Ben inmiddels afgestudeerd als Internationaal NLP-trainer. Sinds aug 2009 ben ik werkzaam als NLP trainer/coach bij, jawel, Smara Siddhi!

  Smara Siddhi, 2004

  Innovatie, groepen begeleiden, coachen, dit was helemaal mijn opleiding.

  Innovatie, groepen begeleiden, coachen, dit was helemaal mijn opleiding. Nergens zoveel opgestoken als hier. Waar zijn jullie allemaal: oud VOB'ers uit onze groep? Enne ... wat nou: intervisie? Al vanaf 1987 zien wij (Klara, Aly, Tjitske, Trudie en Tineke) elkaar nog zeer regelmatig, nu dus al 20 jaar.

  Katholieke Hogeschool voor ..., 1985

  Bijzondere opleidingstijd, veel feesten, veel geleerd.

  Bijzondere opleidingstijd, veel feesten, veel geleerd. De B was voor mij een hele goed basis. Ik bewaar veel herinneringen aan die tijd. Namen als Marius, Lot, Hetty, Nelleke, Rob, Louis, Gerard, Tineke, Mw. Suvaal, Eerenstein, enfin, ze borrelen naar boven. Ik weet er nog heel veel. Wie weet trouwens waar Raoul Brit is?

  Delta inservice opleiding, 1974