Scholen in België

4130 scholen

International School Brussels

Sint-Jozefscollege

Heilig Hart College Maasmechelen

Lutgardiscollege

Chateau D'Isque

Regina Caeli Lyceum

Europese School

Koninklijk Atheneum Etterbeek

Koninklijk Atheneum St. Pieters Woluwe

Glorieux-instituut

onze-lieve-vrouw van de rozenkrans

Instituut Maria Opdracht maasmechelen

Stedelijk Instituut voor Sierkunst en Ambachten

European University

SISO-J

Sint-Stanislascollege

Aedes Paramedicorum

Luzac College Brasschaat

International Managment Institute

Rijks Universitait Centrum Antwerpen

Rijks Universitair Centrum Antwerpen

SINT-BAVO

Sint Jan Berchmanscollege

Gemeenteschool

Katholieke school - Antwerpen

Provinciaal instituut voor voeding en hygiene

Hoger Instituut voor Vertalers en Tolken

Antwerp International School

Universiteit van Gent

Hogeschool Antwerpen Dep. Productontwikkeling

St. Godelieve

Hoger Instituut Sint Lodewijk

Universitaire Faculteiten Sint-Ignatius Antwerpen

Provinciaal Hoger Instituut Antwerpen-Mechelen

Universitaire Instelling Antwerpen

Vrije Universiteit Brussel

Koninklijk Atheneum te Sint-Jans-Molenbeek

Europese School MOL

STEDELIJK INSTITUUT VOOR SIERKUNSTEN EN AMBACHTEN

St. John's International School

St. Jozefsschool

Burgemeester Marnixschool

European University

Katholiek Universiteit Leuven

Heilig Graf Instituut

Katholieke Atheneum Keerbergen

Koninklijke Militaire School

Gemeentelijk inst. techn. ond. kalmthout

Limburgs Universiteir Centrum

Damiaanschool

O.- L.- Vrouwlycem

Atheneum de beeltjes

Scheppers Instituut

College Heilig Kruis - Sint Ursula II

St Jozefsnormaalschool

Sint-Maarteninstituut

Sint Albertus Colege

KATHOLIEKE UNIVERSITEIT LEUVEN

rijksmiddelbare school

ETF

BS Drongen

Immaculata

PHICOM

Immaculata De Panne, niet Mechelen!!!!!

RITS

Onze-Lieve-Vrouwe-Instituut Pulhof

De Dames

College technique Saint Henri

A.M.Dilgschool

Sint-Jozefscollege

Hogeschool Sint-Lukas

vrij technisch instituut ´t Spijker

Koninklijk lyceum

Lycee de Berlaymont

koninklijk technisch atheneum maaseik

Prinses Julianaschool

VTS Technicum

Ter Groene Poorte Bakkerij-, Slagerij- & Hotelschool

Katholieke Hogeschool Brugge-Oostende

Koninklijk Atheneum Keerbergen

Koninklijk Atheneum Berchem (Antwerpen)

Instituut Leopold III (Stedelijke Basissch.)

HTI

Koninklijk Technisch Atheneum

Van Celst Instituut

VLOD

Europacollege

O.L. Vrouw Presentatie

sint-annacollege

burgerschool

St.Amandschool

Rijks school

K.T.A Brugge (technisch atheneum)

Sint Vincentiuslyceum

Sint Jozef humaniora

Koninklijke Academie voor Schone Kunsten

Academie der Schone Kunsten

Sint Vincentiuscollege

Stedelijk Hoger technisch Instituur Oostende

St. Jozefinstituut

St Lutgardis

Maria Boodschap Instituut

francesco - paviljoen

KLBO

Europese School Brussel II

Heilig graf

O.L.Vrouwinstituut

P.T.I rivierenhof

Europese School Mol

Koninklijk Technisch Atheneum te Evere

Klein Seminarie

Heilig Hartcollege

Openluchtschool St-Ludgardis

Sint-Michielscollege

Koninklijk atheneum Brasschaat

Parochiale meisjesschool Sint Paulus

emile brouwn

Belgisch Centrum voor Public Relations

Katholieke Hogeschool Leuven

Dames van Maria

stedelijk instituut voor technisch onderwijs

Ecole Internationale, section Belge (primaire)

Ec. Int. section Belge (secondaire)

Instituut van de Heilige Familie

Mariadal

Maria Boodschaplyceum

St. Aloysiuscollege Geel

Hoger Instituut Kinesitherapie en Ergotherapie

Hoger Rijksinstituut voor Tuinbouw

Instituut Van den Bussche

St martinus College

Sint-Victor Alsemberg ASO

Sint-Victor Alsemberg Lager Onderwijs

Ten Nude

Vlerick Leuven Gent Business School

Katholieke Vlaamse Hogeschool

H. Hart Instituut

Vrije Basisschool

Sint-Pietersinstituut

Stedelijk Instituut voor Handel en Administratie

Don Boscocollege Kortrijk

sint lodewijk instituut

H.-Kruiscollege

Heilig-Grafinstituut

koninklijk lyceum mechelen

Koninklijk Atheneum Turnhout

O.L.-Vrouw van Fatima

Sint-Romboutscollege

Don Bosco Halle

immaculatainstituut

stedelijke middenschool 9

JOMA - St.Jozef-Mater Dei

Stedelijk Lyceum Borgerhout

vti

Hogeschool Gent

olvi

Koninklijk Technisch Atheneum : Hotelschool

HIVSET

Plantijn Hogeschool

International Academy of Osteopathy

Basisschool Larum

Hotelschool Spermalie

Vrij Technisch Instituut

hogeschool voor de kunsten. St. Lucas Instituut.

School voor Tropische Geneeskunde

Egon Hogeschool

Koninklijk Atheneum

Erasmushogeschool

koninklijk atheneum

Koninklijk Atheneum Tervuren

Materdei Instituut

Drievuldigheidscollege

Sint Leo College

Ecole Internationale d'Hotesses Tunon

Koninklijk Atheneum III

CVO

henri d'aese

Instituut Stella Matutina

vrij instituut voor secundair onderwijs

Aneessens

Damiaaninstituut

bargiekaai

Katholieke Hogeschool Limburg

stedelijk instituut voor ballet

Interactieacademie v.w.z.

Landmacht opleidingen Lombardsijde

Instituut Heilig Graf te Kinrooi

Bijbel Instituut België (BIB)

Werk- en Vormings School

Limburgs Vormingscentrum voor Zelfstandigen

Provinciale Hogeschool Limburg

Provinciale Hogeschool Limburg

Sin Jan Berchmanscollege

Sint Jan Berchmanscollege

Basisschool De Zonnewijzer

Heilig hart heverlee

Koninklijk Atheneum Tervuren

koninglijke ateneum

middenschool

Vrije gesub. gemengde school

Sint Jozef Instituut

Technisch Instituut heilig Elisabeth

SHAPE INT. Highschool, sect. internationale

´t Spijker

Koninklijk Atheneum

Sint Lukas

Maria-Middelaresinstituut (ook bekend als Burgerschool)

Atheneum Alicebourg

Koninklijk Atheneum Koekelberg

Maria Middelares

openbare lagere school

Karel de Grote Hogeschool

sint-lutgarttinstituut

Sancta Maria

Katholieke Hogeschool Mechelen - HAM

Koninklijk Atheneum Deurne

Stella Maris

Koninklijk Technisch Atheneum 2

Katholieke Universiteit Leuven afdeling Kortrijk

Alice Nahonschool

maris-stella

sint salvatorinstituut

TI St. Jansberg

Heilig Hart Van Maria Instituut

Sint Elisabeth Instituut

Sint Agnes

emaculata

Koninklijk Atheneum

Sint Jozefinstituut

Dr. Decroly Instituut

Stedelijk Atheneum Gent

Academie voor Schone Kunsten

CVO Elishout COOVI

Sint-Pauluscollege

serraes

Vrije basisschool De Zonnepit

Ten Broele Instituut

Mater Salvatorisinstituut

Don Boscoschool

Lessius Handelshogeschool

Onze-Lieve-Vrouw-Van-Lourdes-College

Sint Vincentius Lyceum

Koninklijk Atheneum III

Hotelschool Ter Duinen

sint willibrordcollege

ES Brussel 3 Ixelles

Sint Barbara Instituut

Stedelijk Instituut Hogere Technische Studies

De Kleine Academie

H.S.B.S. voor schoonheidszorgen Denise Gréciac

Sint Jozefs Instituut Betekom

Rijksbasisschool De Beuken

Schippersschool

Provinciaal Handels- en Taalinstituut

Verick School for Management

HO.RI.TO.

Katholieke Industriele Hogeschool Oost-Vlaanderen

O.L.V. van Lourdesinstituut

Rijks Basis School

victor carpentier

rijks technisch instituut

middenschool 1 van het gemeenschapsonderwijs

De Belder

Vrij Technich Instituut Dendermonde

Onze lieve vrouw altijddurende bijstand

Lagere Meisjesschool

VSPW vzw

Jan Rosier Basisschool

kta zwijndrecht

St. Theresia Instituut

Hogeschool West-vlaanderen Dep. Simon Stevin

middenschool maaseik

Université Libre de Bruxelles

St-Jozefscollege

P.T.I rivierenhof

sint maria

College Paters Jozefieten

Mater Dei

Hoger Rijksinstituut voor Vertalers en Tolken

I.L.O.K. Parnas

koninklijk atheneum mortsel

Koninklijk Atheneum Zelzate

hrithv

H Pius X instituut

SOJ2 (stedelijk onderwijsinstituut voor jongens)

NS1 ( Normaalschool)

Koninklijke Academie voor Schone Kunsten

olv visitatie

Sint-Jozefcollege

Hogeschool Gent, Bijloke Campus

sint vincencuis instituut

Koninklijk Atheneum Veurne

Karel de Grote hogeschool

Onze Lieve Vrouw v/d Ham Instituut

Stedelijke Normaalschool

Stedelijke Lagere School

KTA1

Stella-Matutinacollege

Virgo Sapiens Instituut

Heilig Hartcollege

stad gent openbare onderwijs

Elite School

Elite Schol

Koninklijk atheneum

Sint Ludgardis School

Jeugdland

Kindsheid Jesu( ASO)

Koninklijk Atheneum 2

Koninklijk Atheneum Ekeren

Basisschool Veltwijck

Sint Pietercollege

Onze Lieve Vrouw Ten Doorn

technisch-, humaniora berkenboom

Andreas Vesalius Edegem

Sito 5

St Jozefscollege

Koninklijk Atheneum Kapellen

Koninklijk Atheneum

heilige familie

vesaliusintituut

Sint-Jan Berchmanscollege

IMOV Afsnee

MS II Gent

Regina Mundi

HL

Heilige familie

Hogeschool voor Podologie en Estethiek

koninklijk technisch atheneum

SHIVKV

Technicum Noord Antwerpen

Technisch Instituut Sparrendal

St. Vincentius middenschool

maria hendrica

KSO Borgloon (Katholiek Secundair Onderwijs)

Antheneum van Antwerpen

Hoger Instituut Wemmel (HIW)

Newport International University

maris stella st agnes

Zwaneven

Sint Jozefcollege Turnhout

kleuterschool

Sint-Hubertuscollege

Campus Sint-Hubertus

Gemeentelijke Nederlandstalige basisschool

Onze-Lieve Vrouwecollege

Universite Catholique de Louvain la Neuve

Stedelijke basisschool Groenstraat

sint andreasinstituut

Coloma Instituut Mechelen

gemeente school

Gemeentelijke Basisschool Moorsel

Provinciale secundaire school Voeren

Hoger Instituut voor Verpleegkunde en Vroedkunde

Sint-Michielsinstituut

o.l.v. presentatie

o.l.v. Presentatie

Normaalschool

rijkschool

Instituut Mariawende-Blydhove

Hoger Rijksinstituut voor Paramedische Beroepen

Immaculata

Technisch Instituut Onze Lieve Vrouw

Hemelsdaele

Koninklijk Atheneum

Hoger Rijks Instituut voor Technisch Onderwijs

Instituut van de Ursulinen

Basisschool de Verrekijker

groenheuvel

KTA Zavelenberg

st vincentius

katholieke hogeschool

Klein Seminarie

Koninklijk Lyceum

Sint-Vincentiuscollege

St-Lutgardis

dr.eduard moreaux

Onze Lieve Vrouwecollege

teresiaschool

sisso 2 kapperschool

Gemeentelijk Instituut Brasschaat

Crombeen

St - Pieterscollege

Paridaensinstituut

Rijks Middelbare School Stabroek

Rijks instituut technisch onderwijs

Sint-Lievenscollege

Sint-Lievenscollege

st.pieterscollege

Faceo

Stedelijke Middelbare meisjesschool

buso de lange munte

Kunsthumaniora Antwerpen

koninklijk atheneum

Vrije Lagere Jongensschool

provinciaal hoger handels instituut

provinciaal hoger instituut voor kunstonderwijs

't Kasteel

VTIM

Vrije Technische school Turnhout

Don Bosco

VLEKHO

BSGO De Vlinder

MSGO Zelzate

Koninklijk Atheneum Geel

Inlingua School of Languages

Sint-Willebrord-Heilige Familie

provincialenormaalschooltienen

mariendaal

stedelijke textielschool henri story

O.L.V. van Lourdesinstituut

Provinciale Middenschool

lenteland

margareta maria instituut

vrouw ter engelen

Technisch Instituut Heilige Familie

Benelux Universitair Centrum

St. Ursula Lier

St. Jozefschool Emblem(Ranst)

St. Vincentiusinstituut voor verpleegkunde

Instituut Zusters Bernardinnen

rms ieper

Regina Caeli Lyceum

college d'anvers marie jose

Vrije Shool Haverlo

Vrije Shool Haverlo

Mère Jeanne Instituut

provinciale technische school

S.H.H.I. Stedelijk Hoger Handels Instituut

Art Academy

Cultureel Maatschappelijk Onderwijs

Pitzemburg

Hoger Instituut Wemmel

Hoofdstedelijk Atheneum Karel Buls

K.A. Brussel II (Laken)

Center For Professional Hosts and Hostesses

Maria Assumptalyceum

mozaiekschool

Koninklijk Atheneum Schoten

Koninklijk Atheneum Vilvoorde

sint -vincentiusschool

Het Irishof

Lessius Hogeschool, departement vertaler-tolk

Stella Maris Instituut

Sint-Vincentiusschool

Vrije Gesubsidieerde basisscghool

akademie voor schone kunsten

Rijksschool

Katholieke Normaalschool Tienen

gemeenteschool ezaart

Kih Oostende

HTISA

Rijksbasisschool voor meisjes en jongens

Rijksmiddenschool

Hoger Instituut Architectuurwetenschappen

de wamp

provinciaal instituut lommel

OLV Hemelvaart

Stedelijk Instituut voor Handel en Administratie 2

Heilig-Hartcollege

Sint-aloysiuscollege Ninove

sancta maria instituut

drakenhof

Koninklijk Technisch Atheneum 2

Vrije Basisschool Termolen

lager stedelijke school

don bosco college

mater salvator

koninklijk atheneum

Koninklijk Technisch Atheneum

Hoger Rijksinstituut voor Paramedische Beroepen

Sint. Jansberg Maaseik

Salvatorcollege

KA

Bollekensschool

Katholieke Hogeschool Kempen

Koninklijk Atheneum Tervuren

Provinciale school voor schipperskinderen

Gemeentelijke jongensschool

Hoger Handels- en Talen Instituut

Rijksinstituut Secundair Onderwijs

Rijksmiddelbareschool

Vrije Basisschool OLV Fatima

KHL Leuven

Sint Edmonduscollege

Sint Lucas

Au Petit Lorrain

Koninklijk Atheneum

Koninklijk Technisch Atheneum

Jongensstad Drongen en Evergem

St Vincentius Kindertehuis Zelem

Heilig Hart School

Sint Michielscollege

Hogeschool voor Wetenschap & Kunst

Artevelde Hogeschool

Solvay Business School

Sint Angela / Pastoor Lambertz school

Jongensschool Tildonnk

Atheneum Leuven

Proventiaal Maritiem Instituut

Prov. Instituut voor Haartooi en Schoonheidszorgen

Sint Cordula Instituut

Mariagaard

Dorpsschool

Sint Jan

Provinciale Normaal School Leuven

sint claracollege

Continental Bible College / Continental Theological Seminary

Sint Laurens Instituut

Katholieke en Vrije Basisschool

Spes Nostra Instituut

HIVV

Sint-Victor Instituut

Rijks Basis School

Vlaamse Herboristen Opleiding

Autonoom Internaat Tongeren

Gemeentelijke Lagere School

de papnunnen

de varens

Heilig Hartcollege

Koninklijk Conservatorium Gent Departement Muziek en Drama

HRIPB

IPSOC

Faculteit voor Protestantse Godgeleerdheid

Sociale Hogeschool Brussel en Parnas Dilbeek

Sint Wijbrecht

Vrij Technisch Instituut

Basisschool De Bijenkorf

St.-Lodewijkscollege

Michaelschool

Gemeentelijke Basisschool

Groep T

kleuterschooltje

Koninklijk Atheneum

Instituut Belpaire

Sint-Lodewijkscollege

St. Rumoldus

MPI De Kindervriend

ECHO

SCVO-SIVO

Vrije Basisschool Sint Calasanz

Vrije Basisschool Putte Kapellen

Sint Rochus instituut

Gemeentelijk technis onderwijs Mortsel

KA Boom

Vrije technische school

witoekschool

Stedelijke Academie voor Schone Kunsten

Basisschool Boseind

Stedelijk Lyceum

Sint Fredegandus

Atheneum Joseph Bracops

Vrij Instituut voor Technisch Onderwijs

Mariaburcht

Rijks Hogeschool voor Kunstonderwijs

St. Lodewijkschool

Sint Eligius

Het Vrij Technisch Instituut

Stedelijk instituut voor bijzonder onderwijs

Stedelijk Instituut voor Meisjes Aarschot

Vrije Basisschool Sint-Jan Boxbergheide

Gemeenteschool

Katholieke Hogeschool Kempen

Maria Mediatrix instituut

De Notelaar

Scholengroep Sint-Rembert

Stedelijk instituut Snit en Naad

Heilig hart instituut Maria Opdracht

Koninklijk Atheneum 1

Sint Norbertusinstituut

Jan-van-Ruusbroeckollege

Sint-Jozefscollege

KATHO departement VHTI

Spes Nostra Heule

Stedelijk Instituut voor Handel en Ambachten

m.s.g.o den brand

Vrij Katholiek Onderwijs

Vrije Middelbare School

Hoger Architectuur Instituut Stad Gent

Stedelijk Instituut voor Handel & Administratie nr 6

Sint Eduardusinstituut

Hogeschool antwerpen dept. Industriële Wetenschappen en Technologie

Departement Architectuur Lucas Faydherbe

Rijkslagereschool

Mariagaarde instituut

BUNT

Rijkslagereschool Wemmel

Louise-Marie

Handelsschool

Rijksmiddenschool

Europese Academie voor Natuurlijke Gezondheidszorg

sint-niklaasinstituut

S.B.S. Kinderkoppen

R.I.T.O

Sint-Eligius

Religieuze Ursulinen

het molenschip

Ecole communalle

Koninklijk Atheneum Genk

Sint-Willebrord College

Heilig Hart

Sibso Stuivenberg

K.A.Kapellen

St jozef instituut

Sint Agnes Instituut (mogelijk gewijzigd)

VIP School

Xios Hogeschool Limburg

St-Jozefscollege

de betogingschool

anna-theresia instituut

Sint Norbertus

Het Kompas

Sint Andreaslyceum

Dames de Marie

Vrije Basisschool

gibo heide

Laurent Instituut

Emmery Gevaertschool

STIMJO

de regenboog

Zavo vzw

Instituut Immaculata Don Boscoschool

RMMS

Technisch Instituut Scheppers

KTA

RijksMiddenschool

Koninklijk Academie voor Schone Kunsten

St. Jan Berchmans Viversel

Hagelandse Academie voor Beeldende Kunst

Stedelijk Instituut voor Lager Onderwijs

Stedelijk Instituut voor Middelbaar Onderwijs

Praktijk Centrum voor Land- en Tuinbouw

stads lagere school

Praktijkcentrum voor Volwassen onderwijs Waas en Durme

PIBO

Lemmensinstituut

TIKB Eisden

Broederschool

Sint-Michiel school

GuidoGezlleschool

Spesnostra

Koninklijk Atheneum

instituut bert carlier

Koninklijk Atheneum

Heilig Hartschool

Vrije Basisschool Poerdam

Sint Maarten scholen campus

Sint-Jan Berchmanscollege

gesubsidieerde vrije lagere jongensschool

H. Pius X-instituut

Koninklijk Atheneum Vijverhof

Broederschool

Sint-Niklaasinstituut

Onbevlekte Ontvangenis

Zwemschool

B.S.G.O.

Wijkschool Gelieren

Abdijschool St.Andries

SBS De Groene Planeet

Middenschool van het Gemeenschapsonderwijs

Mariaberg

Vrije basisschool Balen centrum

Sint-Victor Dworp Lager Onderwijs

Koninklijk Atheneum

Groenendaalcollege

Immaculata

katholiek lager ondewijs

Lager Onderwijs

Relatiestudio

college saint vincent

College van het Eucharistisch Hart

Sint Xaveriuscollege

Gemeentelijke Basisschool Oostduinkerke

De Kraal Herent

Rijks Middelbare School

Onze-Lieve-Vrouwecollege

lagere school Basisschool

Miniemen instituut

OLV College

St-Gertrudiscollege

Onze Lieve Vrouwe College Oostende

Koninklijk Lyceum Antwerpen

Hoger Instituut voor Dramatische Kunsten

Sint Jan Baptist

Jan Wybouw

St Elisabeth hogeschool voor Verpleegkunde

Sint Franciscus Xaveriusinstituut

sint catharinacollege

VTI Spijker

Sint Lutgardis

Handelsschool Sint Joris

Sint-Carolus

Gemeentelijk Instituut voor Handelsonderwijs

Diocesane Middenschoo (DMS)

Syntra

St Jozef

Vrije Basisschool Ourodenberg

Sint Lutgardisinstituut

Sint Maartencollege

Sint-Lievenscollege

Sint Michielschool

Heilige Maagdcollege

De Bron

PTS Maasmechelen

Vita et Pax

Hogeschool Antwerpen Kinesitherapie en Ergotherapie

Broeders van liefde

Parkschool

Albert School

College Sint-Jan Berchmans

Koninklijk Atheneum Diest

Koninklijk Technisch Atheneum

Stedelijk Instituut voor Stedelijk Onderwijs nr. 5

Hogeschool Antwerpen, Verpleegkunde

Sint

Cools Koen

vrije basisschool Smetlede

sint vincentius instituut

kaho sint lieven

RITO

crea 16

KTA Kortrijk

Sint Jan Berchmans

Provenciaal Instituut Technisch Onderwijs Stabroek

St. Lutgardisinstituut

Saint Francois de Sal

Hogeschool Antwerpen dep. Bedrijfskunde, Lerarenopleiding & Sociaal Werk

Salve Mater

Hoger Rijksinstituut voor Technisch Onderwijs

Campus "De Wingerd"

Koninklijk Lyceum (nu Koninklijk Atheneum Kortrijk)

Intlutgardis

Vrije school Sint-Joris

Gemeentelijke school Koningin Astrid

Gemeentelijke school Kakelbont

Gemeentelijke school L. Wittouck

Vrije school Sint-Ursulaschool

Gemeentelijke school Peter Benoit

Vrije school Lutgardis

Vrije basisschool Prinses Juliana

Gemeentelijke school Everheide

Gemeenschapsschool

Vrije school Sint-Jozef

Vrije school O.L. Vrouw Onbevlekt

Gemeenschapsschool De Goudenregen

Vrije school Sint-Lutgardis

Gemeentelijke school Vande Borne

Gemeentelijke school Van Asbroeck

Gemeentelijke basisschool De kadeekes

Vrije school Lutgardis - Sint-Juliaan

Vrije school Sint-Mariainstituut

Vrije school Boodschapinstituut

Gemeenschapsschool

Vrije school Sint-Albertus

Gemeenschapsschool Sint-Gillis-Obbrussel

Gemeentelijke school Paloke

Gemeentelijke school Regenboog

Vrije school Sint Karel

Vrije school Vier Winden

Vrije school Imelda Instituut

Vrije school Sint-Martinus

Gemeentelijke school

Gemeentelijke school Mooi-Bos (Ecole du Joli-Bois)

Gemeentelijke kleuterschool Het Park

Gemeentelijke kleuterschool Do.re.mi

Gemeentelijke kleuterschool Grondeltjes

Gemeentelijke kleuterschool De Vijvers

Gemeentelijke kleuterschool Veeweyde

Gemeentelijke kleuterschool Wayez

Gemeentelijke kleuterschool Goede Lucht

Vrije school Instituut Maria Onbevlekt

Gemeentelijke school Leidstar (vestiging Klavertjevier)

Vrije school Sint-Ursula

Vrije school Kristus Koninig - Maria Assumpta

Gemeentelijke school Harenheideschool

Vrije school Haren

Vrije school Lutgardisschool

Vrije school Lutgardis

Gemeentelijke school Blangchard

Gemeentelijke school Van Asbroeck

Gemeentelijke school Dageraad

Vrije school Instituut van de Ursulinen

Gemeenschapskleuterschool De Brouckère

Vrije school Instituut van de Heilige Familie

Gemeenschapsbasisschool Zavelberg

Vrije school Sint-Jozef

Gemeenschapskleuterschool Obbrussel

Gemeentelijke school Tijltjes

Gemeentelijke school Marie-Josépark

Vrije school Paruck

Gemeenschapsschool Floralia

Gemeentelijke school Veeweyde

Gemeentelijke school Dertien

Gemeentelijke lagere school De Asters

Gemeentelijke school Goede Lucht

Gemeentelijke school Scheut

Gemeentelijke school De Vijvers

Vrije school Sint-Pieter

Vrije school Sint-Niklaasinstituut

Vrije school R.Van Belle

Vrije school Regina Assumpta

Vrije school Maria Boodschap

Vrije school Sint-Jozefscollege

Gemeenschapsschool Magnolia Drogenbos

Gemeenschapsschool Floréal

Vrije school Heilig Hart

Vrije school Sint-Paulus (Saint Pol)

Gemeentelijke school 11A (Elf A)

Vrije school Parkschool

Vrije school Sint-Jozefsschool

Elishout - School voor voeding

Gemeentelijk Atheneum Anderlecht

Gemeentelijk Atheneum Anderlecht II

Sint-Guido-Instituut

Ecole du Scherdemael

Ecole Fondamentale Autonome Leon Maistriau

Ecole Fondamentale Cardinal Mercier N-D Sacré Coeur

Ecole Fondamentale Communale Henri Lonay

Ecole Fondamentale pour Enseignement Differencié

ECOLE ST-PAUL

Ecoles Catholiques de la vallée du Geer

Gemeentelijke Basisschool DESIRE VAN MONCKHOVEN

Basisschool Victor Carpentier

Gemeentelijke Basisschool Klaverdries

Gemeentelijke Basisschool De Regenboog

Gemeentelijke Basisschool Ten Berg

Gemeentelijke Basisschool De Letterdoos

Gemeentelijke Basisschool De Sportschool

Gemeentelijke Basisschool De Kleurdoos

Gemeentelijke Basisschool De Krekel

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool Destelbergen

Gemeentelijke Basisschool Lochristi

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gemeentelijke Bassischool Lochristi, Hijfte

Gemeentelijke basisschool Lochristi

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool Melle

Stedelijke basisschool

Gemeentelijke Basisschool

Gemeentelijke Basisschool Boonwijk

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool

Gemeentelijke Basisschool Serskamp

Gemeentelijke basisschool

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool

Gemeentelijke Basisschool

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool Erembodegem

Stedelijke Lagere School Ninove

Gemeentelijke Basisschool Molenveld

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool Denderleeuw

Gemeentelijke Basisschool Herzele

Gemeentelijke Basisschool Klavertje Vier

Gesub. Gemeentelijke Basisschool De Bosrank

Gemeentelijk instituut voor lager onderwijs Merelbeke

Gemeentelijk instituut voor lager onderwijs Merelbeke

Gemeentelijke lagere en kleuterschool Sint-Martens-Latem

Sint-Niklaasinstituut

Imelda-instituut

Kunsthumaniora Muziek en Woord

Instituut Anneessens-Funck

Imelda-instituut

Maria Boodschaplyceum

Sint-Jan-Berchmanscollege

Jan van Ruusbroeckcollege

Maria Assumptalyceum

Koninklijk Atheneum Etterbeek

Koninklijk Atheneum Schaarbeek-Evere, vestiging Victor Horta

Heilig-Hartcollege

Koninklijk Technisch Atheneum Jette

KTA - Paramedisch Instituut Campus Erasmushogeschool Jette

Sint-Pieterscollege

Koninklijk Atheneum Koekelberg

Lutgardiscollege

Koninklijk Atheneum Schaarbeek-Evere, vestiging Emanuel Hiel

Sint-Lukas Kunsthumaniora

Koninklijk Technisch Atheneum Zavelenberg

Koninklijk Atheneum Sint-Jans-Molenbeek

Koninklijk Atheneum Sint-Pieters-Woluwe

Don Bosco Technisch Instituut

Mater Dei-instituut

Sint-Jozefscollege

Koninklijk Atheneum Ukkel

De 3 Fonteinen

Altena Instituut

Alternatieve Multiculturele School De Linde

Angelusinstituut

De Ark

Arnoldus B.S.G.O.

Athénée Royal

Athénée Royal de Koekelberg

Athénée Royal de La Roche

Athenée Royal Maurice Carème

Ave-Mariabasisschool

Bais Rachel School

Basis Gemeenschapsschool 't Schoolrijk

Basisschool De Bij

Basisschool De Kleine Jacob

Basisschool De Klimroos-De Zonnebloem

BASISSCHOOL DE LADDER

Basisschool De Letterberg

Basisschool De Regenboog

BASISSCHOOL DE REVINZE

Basisschool Dr J Weyns

Basisschool Einstein v h G.O.

Basisschool Gemeenschapsonderwijs d'Oefenschool

Basisschool Gemeenschapsonderwijs De Veerman

Basisschool Gentbrugge

Basisschool H Hart

Basisschool Heilig Hart

Basisschool Hertog Jan

BASISSCHOOL HOF VAN NASSAU

Basisschool Kiliaan

Gemeenschapsschool Centrum

Basisschool Mariagaarde

Basisschool Meerbeke

Basisschool Mijlpaal Drongen

Basisschool O-L-V Presentatie

Basisschool P Benoit

Basisschool Reuzepas

Basisschool Ring

Basisschool Sint-Antonius

Basisschool Sint-Dimpna

BASISSCHOOL ST-AMANDSBERG-DE WIJZE BOOM

Basisschool Stadspark-Donk

Basisschool Ter Berken

Basisschool v/h Gemeenschaps-onderwijs De Windroos

Basisschool v/h Gemeenschapsonderwijs Zilvermeeuw

Basisschool v/h Koninklijk Atheneum Brasschaat

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Melle

Basisschool van het K A Koekelberg- Unescoschool

Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs van de Gemeenschap

Basisschool Voskenslaan

Basisschool Westerhem

Bassisschool Boven-Lo

Bemok

Beth Jacob

't Beukenootje, Gemeentelijke Basisschool

Bijzonder Lager Onderwijs Torretjes

BKLO Jonghelinckhof

B.L.O. Blijdhove

BLO De Vuurtoren

De Boomgaard, Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Broederschool H Hart

Erasmus , Basisschool

't Park , Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

BSG De Bijenkorf

BSG Het Laar

B.S.G.O. Brecht De Brug

BSGO De Molenberg Stekene

B.S.G.O. De Watertoren

B.S.G.O. De Zevensprong

B.S.G.O. Gemeenschapsonderwijs Puurs

B.S.G.O. Het Molentje

B.S.G.O. Tervuren

't BSGO Venneke

BSGO Via Tinto

B.S.G.O. Willem Tell Olen

Buitengewoon Basis Onderwijs

Buitengewoon Basisonderwijs Lentekind

Buitengewoon Basisonderwijs Type een & drie

Burgemeester Marnix

Ecole Catteau-Aurore

Ecole des Cèdres

College Paters Joze Fieten Vrij L.O

COLLEGE SAINT PIERRE

COLLEGE ST-PIERRE

Damiaanschool

De Ark (Basisschool)

De Biekorf

DE BLOEIENDE KERSELAAR , Basisschool

De Bloesem

DE BOOMGAARD

Ascanusinstituut

Ascanusinstituut

Basisonderwijs Schuttershof

Basisonderwijs Schuttershof

Basisonderwijs Schuttershof

Basisonderwijs Schuttershof

Basisschool De Mote

Basisschool De Mote

Basisschool De Tovertuin

Basisschool De Tovertuin

Basisschool Sint-Clara

Basisschool Sint-Clara

Basisschool Veurne

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Nieuwpoort

Campus Drie Hofsteden Basisschool

Campus Drie Hofsteden Basisschool

Basisschool van het Tehuis

BSGO De Brug

BSGO op het Boseind

De Tandem , Gesubsidieerde Vrije Basisschool

De Tandem , Gesubsidieerde Vrije Basisschool

De Zonnebloem - Buitengewoon onderwijs

De Zonnebloem - Buitengewoon onderwijs

Gesubsidieerde Vrije Basisschool DE BOOMHUT

De Brug

De Brug

De Buiteling Kleuterschool

DE DAMES/BASISSCHOOL

De Eeckberger (V.G.L.S)

De Kaproenen

DE KIM

De Klimop, Gemeentelijke Basisschool

De Klimop

De Ladder-Gemeentelijke BLO School

De Letterbijter

De Notelaar Gemeeschapsonderwijs

De Regenboog

De Rietzang

De Schatkist, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

De Toverdoos

De Tovertuin

De Valke B.S.G.O.

De Wegwijzer

De Wimpel

De zonnebloem

DELTA , Basisschool

Don Bosco

Don Bosco-Instituut

Don Bosco Onderwijscentrum B L O

Don Boscoschool A

Don Boscoschool B

Dorpsschool Vremde

Dr. Ed. Moreauxschool

DVM Basisschool

Ecole Communale Claire-Vivre

Ecole Communale de Stockel

Ecole Communale Fondamentale de Boncelles

Ecole Communale no 8

Ecole Communale

Ecole Communale

Ecole Communale

Ecole Communale

Ecole Communale de Mettet

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Van Helmont

Gemeenschapsbasisschool Schaarbeek II

BASISSCHOOL ELSENE DE WIMPEL

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

BASISSCHOOL SINT-AGATHA-BERCHEM ZAVELPUT

Gemeenschapsschool De Goudenregen

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Heemschool

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

BASISSCHOOL OUDERGEM DE STADSMUS

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Stadsmus

Gemeenschapskinderdagverblijf 't Kapoentje

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Floralia

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Basisschool 't Paviljoentje

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Vlinder

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Horizon

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Key

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Klim-Op

BASISSCHOOL MACHELEN

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Turnhout centrum

Gemeenschapsschool TER BRONNEN

BSGO Herentals oefenschool

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Basisschool Campus Hof van Riemen

BSGO Herselt Den Bruele

Gemeenschapsonderwijs basisschool De Beeltjens

BSGO Herenthout 't klavertje

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Turnhout De Smiskens

Basisschool 't Locomotiefje

Basisschool DE WAMP

Basisschool De Zonnewijzer

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Mol, Het Schrijvertje

Basisschool De Luchtballon

BSGO Meerhout De Boomgaard

BASISSCHOOL VOOR BUITENGEWOON ONDERWIJS RETIE DE REGENBOOG

Basisschool 't Klepperke

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Alice Nahon

Gemeentelijke Basisschool Berlaar

Basisschool Klimop

De Appeltuin, Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Basisschool Hertog Karel

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Basisschool TER EMELO

Basisschool Atheneum Keerbergen

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Hoogvlieger

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Dol-fijn

BASISSCHOOL TIENEN WEST

BASISSCHOOL BOUTERSEM

BASISSCHOOL GLABBEEK DE BOOMGAARD

Basisschool De Winge

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Schakel

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Pijl

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Borgerhout

BASISSCHOOL MERKSEM HET LAERHOF

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Melgesdreef Merksem

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

BASISSCHOOL KONTICH

Basisschool Bisterveld

BS Berchlaar/Leefschool dagpauwoog

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Blokkendoos

Basisschool 't Kofschip

BASISSCHOOL BOOM DE HOEKSTEEN

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Boom Park

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Schoten

BASISSCHOOL ESSEN ERASMUS

Basisschool Kalmthout

BASISSCHOOL STABROEK

Basisschool Irishof

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Klim-Op

Gemeentelijke Lagere School

BASISSCHOOL DE BEVER

BASISSCHOOL RUPELMONDE MERCATOR

BASISSCHOOL SINT-GILLIS-WAAS DE BRON

BASISSCHOOL SINT-AMANDS

BASISSCHOOL GENT OEFENSCHOOL

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Reigers

Gemeenschapsschool De Klaver

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

BASISSCHOOL LOKEREN NOORD

BASISSCHOOL LOKEREN CENTRUM

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs ’t Zwaluwnest

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Basisschool Grembergen

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs WETTEREN

BASISSCHOOL ZELE DE VLASSCHAERT

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Kouterbos

BASISSCHOOL LEBBEKE 'T KONKELGOED

Basisschool Ten Berge

BASISSCHOOL AALST DE NIEUWE AREND

Basisschool Atheneum

Basisschool Aalst-Park

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Faluintjes

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs L.P. Boon-School

BASISSCHOOL LEDE DE GROENE VIJVER

BASISSCHOOL NINOVE

BASISSCHOOL DENDERHOUTEM MOLENVELD

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Basisschool Dender

Basisschool Centrum

BASISSCHOOL ZANDBERGEN KLIM OP

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs - Dr. O. Decroly

Gemeenschapsschool Bevegem

BASISSCHOOL ZWALM DE ZONNEWIJZER

Gemeenschapsschool "Omer Wattez"

BASISSCHOOL OUDENAARDE ABRAHAM HANS

BASISSCHOOL KRUISHOUTEM DE KEIMOLEN

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs MERELBEKE

Leefschool Klavertjevier

BASISSCHOOL OOSTERZELE DE LEEFSCHOOL

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Beuk

BASISSCHOOL EEKLO

BASISSCHOOL KNESSELARE HET KLAVERTJE VIER

Basisschool van het gemeenschapsonderwijs De Zandloper

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Evergem

Basisschool De Regenboog

Basisschool Ieper

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Basisschool Brugge Centrum

Basisschool Brugge Pannebeke

Basisschool De Regenboog

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Manitoba

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Glimlach

BASISSCHOOL SINT-KRUIS DE LINDE

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs VOGELZANG

Basisschool Centrum

Basisschool Stene

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Zeepaardjes

BASISSCHOOL GISTEL DE KLIMOP

BASISSCHOOL EERNEGEM LEEFSCHOOL DE VLINDER

BASISSCHOOL HEULE KRANSVIJVER

Basisschool Groenheuvel

BASISSCHOOL KUURNE DE RIJZENDE STER

BASISSCHOOL HARELBEKE TER GAVERS

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Vlaschaard

BASISSCHOOL WEVELGEM DE VLASCHAARD

BASISSCHOOL ANZEGEM TER SCHABBE

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Toekomst

BASISSCHOOL DIKSMUIDE W'IJZER

Basisschool De Panne

BASISSCHOOL TIELT 'T HOOGSERLEI

Basisschool De Drie Beertjes

BASISSCHOOL MEULEBEKE BEUKENHOF

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Gaverbeek

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Roeselare-Centrum

BASISSCHOOL ROESELARE RINGLAAN

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Roeselare-Centrum

BASISSCHOOL STADEN

Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs Gaverbeek

Basisschool "De Mikken" Moorslede

Basisschool Zillebeke

Basisschool Vlamertinge

Basisschool TER BERKEN Vestigingsplaats LANGEMARK

BASISSCHOOL MENEN WEST

BASISSCHOOL MENEN CENTRUM/BARAKKEN

BASISSCHOOL LAUWE TER MOLEN

Middenschool van het Gemeenschapsonderwijs

Basisschool Wijtschate

Basisschool Poperinge

Basisschool TER BERKEN Vestigingsplaats ZONNEBEKE

Gemeenschapsonderwijs Buggenhout

Gemeenschapsonderwijs-Buitengewone Basisschool De Regenboog

Gemeentelijk Lager Onderwijs

Gemeentelijk Lagere School

Gemeentelijk Onderwijs

Gemeentelijk Onderwijs

Basisschool Omnimundo

Gemeentelijke Basisschool

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool 't Laar Wommelgem

Gemeentelijke Basisschool Hulshout

Gemeentelijke school

Gemeentelijke basisschool Oevel

Gemeentelijke basisschool Voortkapel

Gemeentelijke basisschool Heultje

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool Klim op

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool Hoogstraten

Gemeentelijke Basisschool Schansdries

Gemeentelijke Basisschool

Gemeentelijke Lagere School BuO

Gemeentelijke Basisschool Centrum

Gemeentelijke Basisschool Heieinde

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool DELTA

Gemeentelijke Basisschool Ravels

Gemeentelijke Basisschool Grote Verrekijker

Gemeentelijke Basisschool

Gesub. Gemeentelijke Basisschool Meerhout

Gemeentelijke Basisschool Retie

Gemeentelijke Basisschool DESSEL-CENTRUM

Gemeentelijke Lagere school De Bijenkorf

Stedelijke Basisschool St Rochus

Gemeentelijk Basisschool Boechout Jan Frans Willems

Gemeentelijke Basisschool

Gemeentelijke Basisschool Hemiksem

Gemeentelijke Basisschool Hemiksem 2

Gemeentelijke Basisschool Schelle

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool

Gemeentelijke Basisschool Ter Doelhagen

Gemeentelijke Basisschool Niel

Gemeentelijke basisschool Maatjes

Gemeentelijke Basisschool Mariaburg

Gemeentelijke Basisschool Gibo-Heide

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool De Rekke

Vrije school Sint Martinus

Gemeentelijke Basisschool Halle (GBH)

Gemeentelijke Basisschool Zoersel

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool Nieuwkerken

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool

Gemeentelijke Basisschool Molenstede

Gemeentelijke Basisschool Bekkevoort

SBS Rapertingen

SBS Kermt

Gemeentelijke Gemengde Lagere School De griffel

GBS Zelem

Gemeentelijke Basisschool Zelem

SBS Korspel

Stedelijke Basisschool

Gemeentelijke Basisschool Maasmechelen

Gemeentelijke Basisschool Kinrooi

Gemeentelijke Basisschool Ophoven

Stedelijke Basisschool Dilsen 1

SBS Rotem

Gemeentelijke Basisschool As-Niel ol

Gemeentelijke Basisschool Henis

GBS Dol-fijn Vreren

GBS De Boomhut Mal

GBS De Klinker

GBS Millen

GBS Melveren

GBS Brustem

Gemeentelijke Basisschool Rijkel

Gemeentelijke Basisschool Mielen-Boven-Aalst

Vrije Basisschool Ruddervoorde

Gemeentelijke Basisschool Sint-Michiels

Gemeentelijke Basisschool Sint-Michiels

Gemeentelijke Basisschool De Triangel, Sint-Andries

Gemeentelijke Basisschool

Gemeentelijke Basisschool De Bijenkorf

Stedelijke Basisschool Albertschool

Stedelijke basisschool Hendrik Conscience

Stedelijke basisschool Emmery Gevaert

Stedelijke basisschool Astrid - Van Imschoot

Stedelijke basisschool August Vermeylen

Stedelijke basisschool Ernest Van Glabbeke

Gemeentelijke Basisschool Wenduine

Gemeenteschool Middelkerke

Gemeentelijke Basisschool Leffinge

Gemeentelijke Basisschool

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool Centrumschool

Gemeentelijke Basisschool Boudewijnschool

Stedelijke Basisschool Noord Vestigingsplaats Centrum

Stedelijke Basisschool Noord Vestigingsplaats Zandberg

Vrije Centrumschool

Gemeentelijke Basisschool St.-Denijs

Gemeentelijke Basisschool Wevelgem

Gemeentelijke Basisschool

BASISSCHOOL SPIERE-HELKIJN

Gemeentelijke Basisschool Vestigingsplaats Keiem

Gemeentelijke Lagere School

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool

Gemeentelijke Basisschool Koksijde

Gemeentelijke Basisschool

Gemeenteschool Oedelem

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool

Stedelijke Basisschool Torenhof

Gemeentelijke Basisschool Centrum

Stedelijke Basisschool 1

Maria-School Hille

B.L.O. Mariadal

Medisch Pedagogisch Instituten van de Gemeenschap

Medisch Pedagogisch Instituten van de Gemeenschap

Medisch Pedagogische Instituten van de Gemeenschap

Medisch Pedagogische Instituten van de Gemeenschap

M.P.I.G.O. OOSTENDE-DE HAAN

Onze-Lieve-Vrouwecollege

Onze-Lieve-Vrouwecollege

Onze-Lieve-Vrouwecollege

Onze-Lieve-Vrouwecollege

Onze-Lieve-Vrouwecollege

Onze-Lieve-Vrouwecollege

Onze-Lieve-Vrouwecollege

Onze-Lieve-Vrouwecollege

Onze Lieve Vrouwinstituut

Onze Lieve Vrouwinstituut

Onze Lieve Vrouwinstituut

Onze Lieve Vrouwinstituut

Regina Caeli

Rudolf Steinerschool

Jan Ruusbroec (vrije basisschool)

Sacrés-Coeurs et Saint-Joseph

Sacrés-Coeurs et Saint-Joseph

Saint-Pierre

SCHOLENGROEP O.L.VROUW VAN LOURDES-FAMILIA

SCHOLENGROEP O.L.VROUW VAN LOURDES-FAMILIA

SCHOLENGROEP O.L.VROUW VAN LOURDES-FAMILIA

SCHOLENGROEP O.L.VROUW VAN LOURDES-FAMILIA

SCHOLENGROEP O.L.VROUW VAN LOURDES-FAMILIA

Sint-Andreas Middenschool

Sint-Camillus

Sint-Jansschool

Sint-Martinusschool

Sint-Pietersschool

St-Jan Berchmanscollege

St-Jan Berchmanscollege

St-Jan Berchmanscollege

St-Jan Berchmanscollege Basisschool

VRIJE BASISSCHOOL ANNUNTIATA VEURNE

Vrije Gesubsidieede Basisschool St. Sixtus

de vrije basisschool van Woesten Onze Ark

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Oostduinkerke

PAROCHIALE GEMENGDE BASISSCHOOL

Vrije Basisschool Koekelare

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VRIJE BASISSCHOOL WIELSBEKE

VRIJE BASISSCHOOL OOIGEM

Gesubsidieerde Vrije Basisschool SINT-BAAFS-VIJVE

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Lutgartinstituut

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VRIJE BASISSCHOOL WILDENBURG

Gesubsidieerde Vrije Basisschool De Centrumschool

Vrije Basisschool Centrum

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Gemengde Lagere School Sint-Amandus

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Antonius

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

GINSTESCHOOL, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

O.-L.-V.-HEMELVAARTINSTITUUT VRIJE BASISSCHOOL

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Nieuwenhove

VBS St.-Lutgardis (Jager)

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gemeentelijke Basisschool Lichtervelde

Gemeentelijke Basisschool Lauwe

Gemeentelijke Basisschool Dranouter

Stedelijke Brugschool

Gemeentelijke Basisschool Bever

Gemeentelijke Basisschool Triangel

Gemeentelijke Basisschool De Regenboog

Gemeentelijke Basisschool

Gemeentelijke Basisschool Centrumschool

Gemeentelijke Basisschool DE ACACIA

Oefenschool Wispelberg

Francois Laurentinstituut

Gemeentelijke Basisschool -De Spiegel

Gemeentelijke Basisschool DR. JEAN HERREL

Gemeentelijke Basisschool de piramide

Basisschool De Dialoog

Basisschool Groenweelde

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool DE PINTE

Gemeentelijke Basisschool Nevele

Gemeentelijke Basisschool Oosterzele

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool DE VIERKLAVER

Gemeentelijke Basisschool Eeksken

Gemeentelijke Basisschool Evergem

Gemeentelijke basisschool Sleidinge

Gemeentelijke Basisschool de Kriebel

Vrije gesubsidieerde basisschool Centrum

Gesubsidieerde Gemeentelijke Lagere School

Gesubsidieerde Gemeentelijke Lagere School Lille

Gemeentelijke Basis School Gierle

Gemeentelijke Lagere School Vorselaar

Lagere Jongensschool

Gemeentelijke Lagere School Lichtaart

Gemeentelijke Lagere School Kasterlee

Gemeentelijke Lagere School De Meyl

Gemeentelijke Lagere School 't Kompas

Gesubsidieerde Gemeentelijke Lagere School Bonheiden

Gemeentelijke Basisschool OCTOPUS

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool Betekom

Gemeentelijk Instituut Lager Onderwijs Het Heiken

Gemeentelijke Lagere School Wijnegem

Gemeentelijke lagere School De Wegwijzer

Gemeentelijke Gemengde Lagere School Hoogstraten

Gemeentelijke Lagere School Broechem

Gemeentelijke Lagere School Oelegem

Gemeentelijke Basisschool Lint

Gemeentelijke Basisschool aartselaar Gemeentelijke Basisschool aartselaar

Andreas Vesalius

Gemeentelijke Lagere School EIKENLAAR

Sint Jozefschool Heide

Gemeentelijke Lagere School De Platanen

Gemeentelijke Lagere School De Schakel

Gemeentelijke Lagere School Brecht

Gesubsidieerde Gemeentelijke Lagere School Schilde

Gemeentelijke basisschool De Toren

Gemeentelijke Basisschool

Gemeentelijke Lagere School Kruibeke

Gesubsidieerde Gemeentelijke Lagere School

GBS ’t Centrum

Gemeentelijke Basisschool De Griffel

GBS De Lakerberg

Gemeentelijke Basisschool School

GBS De Zonnebloem Geneiken

Gesubsidieerde Gemeentelijke Lagere School

Gemeentelijke Basis School

GBS Eksel

GBS Munsterbilzen

Gemeentelijke Lagere School

Gemeentelijke Basisschool Schansdries

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Ecole Fondamentale St-Thomas

Ecole Libre St-Anne

Ecole Maternelle et Primaire St-Benoît St-Servais

Ecole no 2

Ecole no 5 Jacques Brel

ECOLE NOTRE-DAME

Ecole Préparatoire des Pagodes

Ecole Primaire

Ecole Primaire du Sartay

Ecole Primaire Libre St-Joseph

Ecole Primaire & Maternelle

Ecole primaire & maternelle de la communauté française

Ecole Primaire & Maternelle St-Ursule

Ecole Primaire Notre Dame

Ecole Raymond Van Belle

ECOLE SAINTE-MARIE

Ecole Saints-André et St Philippe

Ecole St-Joseph - St-Remi

Ecole Vanhelmont

Edugo Meerhout-Lourdes

Edugo Slotendries

Ens. Special Chanterelle

Espoir (ens. spec)

Essenbeek

Europaschool

De Fontein

G.B.S De Schans-Veerle

G.B.S. De Zeeparel

Gem. Franstalige School

Gemeenschap Klein Atheneum

Gemeenschapsbasisschool

Gemeenschapsonderwijs- Buitengewone Basisscholen

Gemeenschapsonderwijs Grobbendonk

Gemeenschapsonderwijs Herzele & KTA

Gemeent. Sportbasisschool

Gemeentelijk Basis Onderwijs

Gemeentelijk Lager Onderwijs

Gemeentelijke Basischool Voorheide

Gemeentelijke Basisschool

Gemeentelijke Basisschool Beveren

Gemeentelijke Basisschool A. Hans

Gemeentelijke Basisschool De Vork

Gemeentelijke Basisschool Etterbeek

Gemeentelijke Basisschool Het Anker

Gemeentelijke Basisschool Tijl Uilenspiegel

Gemeentelijke Basisschool Windroos

Gemeentelijke Fusieschool

Gemeentelijke Kleuterschool De Negensprong

Gemeentelijke Lager Onderwijs St-Ulriks Kapelle

Gemeentelijke Lager School

Gemeentelijke Lagere School Grimbergen-Centrum

Gemeentelijke Lagere School Zellik

Gemeenteschool De klimop

Gemeenteschool Linter

Gemeenteschool Rumbeke

GESUBSIDIEERDE VRIJE KLEUTER- EN LAGERE OEFENSCHOOL

Gesubsidieerde Vrije Oefenschool

G.V.B.S. Sint-Antoniuscollege

G.V.B.S. Sint-Antoniuscollege

HEILIG HART INSTITUUT

Heilig Hartschool

Heilige Familie

Institut Regina Pacis

Institut Regina Pacis

Institut Saint-Coeur de Marie

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

KBO Leupegem

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Eligius Eine

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Kalken

Katholieke Centrumschool Denderleeuw

Koning Boudewijnschool Basisschool

Gemeenteschool Schepdaal De Klimop

Gemeenteschool Sint-Jan

Gemeenteschool Steenokkerzeel

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Champagnat

Gesubs Vrije Lagere School

Gesubsidieerde Vrije Basis-school Sint Lambertus

G.I.B.O. Centrum

GLOC GEMEENTELIJKE BASISSCHOOL

't Groen Schooltje

Het Groene Dal

Guido Gezelle School

G.V. Basisschool St.-Bernardus

G.V. Gemengde Basisschool

G.V.Kleuterschool De Vriendjestrein

G.V.B.Berkenboom

G.V.B.S. Sint-Jozef

G.V.G.Basisschool Sint-Anna

H. Hart

H. Hartinsituut Halle

H Hartinstituut Basis

H. Hartschool

H.Hartschool/Katholiek Buitengewoon Onderwijs Type I & Type II

Harlekijn Kleuterschool

Heideschool

Heilig Grafinstituut

Heilig-Graf, Gesubsidieerde vrije basisschool

Heilig Grafinstituut

Heilig Hartschool

Inst Heilig Hart van Maria

Heilig Hartschool

Het Open Groene

Immaculata Basisschool

In Den Engelse Hof

In 't Groen

De Inktvis

Inst. St-Charles

Inst St-Franc d'Assise

Inst Ste-Famille d'Helmet

Institut Champagnat

Institut Christ-Roi

Institut de l'Enfant Jésus

Institut de la Sagesse

Institut des Ursulines

Institut Notre-Dame

Institut Notre-Dame du Rosaire

Institut Sainte-Marie

Instituut Goovaerts

Instituut Immaculata

Instituut Maria Onbevlekt

Instituut O-L-Vrouw van de Rozenkrans

Instituut Pottelberg

Johannesschool-Kleuter en Basisschool

Jonatanschool

Klavertje 3

Klavertje 4

Gesubsidieerde Vrije Basisschool - Klavertjevier

Kleuter -en Lagere Gemengde Wijkschool

Kleuterschool

Kleuterschool Hoeven

Kleuterschool Puithoek

Kleuterschool van het Gemeenschapsonderwijs

Klim Op-School B L O

Koninklijk Instituut Woluwe-BuBaO

't Kreeftje (Buitengew Ond)

Leefschool De Vlindertuin

Leefschool De Wollewei

Leefschool De Zonnewijzer

Leefschool Ons Schooltje

Leefschool 't Zandhofje

Les Griottes

Levensblij , Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

De Lisblomme

L.S.G.O. Leuven (Kessel-Lo)

Lutgardiscollege-Basisschool

Lutgardisschool

Macariusschool , Gesubsidieerde Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Maria Immaculata Lagere School

Maria Middelares

Maria Middelares

St-Lodewijkscollege Lager Onderwijs

St-Lodewijkscollege Spes Nostra Lager Onderwijs

St-Lodewijkscollege Lager Onderwijs

St-Lodewijkscollege Spes Nostra Lager Onderwijs

St-Lodewijkscollege Lager Onderwijs

St-Lutgardis Basisschool

St-Lutgardis Basisschool

St-Vincentius Kleuterschool

Stedelijk Basisonderwijs

GBS Kattenbos

GBS Kolonie

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool BS 2

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool SILO 20

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool Musica

Stedelijke Middenschool 1

Stedelijke Lagere School 3

SBS De Wereldschool

Stedelijke Basisschool

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool

Gesubsidieerde Stedelijke Basisschool Pierenbergstr

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool

Stedelijke Oefenschool

Stedelijke basisschool De Zwemschool

Stedelijke Basisschool 42

Stedelijke Basisschool De Berenschool

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool Bremstraat

Stedelijke Basisschool Hanegraefstraat

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool W V Haechtlaan

Stedelijke Basisschool SILO 11

Stedelijke Basisschool

Stedelijke Lagere School

Stedelijke Basisschool Corneel Franck

Stedelijke basisschool Confortalei

Stedelijke Basisschool Schotensesteenweg

Stedelijke Basisschool De Gryspeerstraat

Stedelijke Basisschool St Rochus

Stedelijke Basisschool

Stedelijke Basisschool Albert Bevernagelei

Stedelijke Basisschool Ruggeveld

Stedelijke basisschool

Stedelijke Lagere School Borgerhout

Stedelijke basisschool Betogingstraat

Stedelijke Basisschool Florastraat

Stedelijke Basisschool Vinçottestraat

Stedelijke Basisschool Sint Hubertusstraat

Stedelijke Basisschool

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool Fruithof

Stedelijke Basisschool Leopold III

Stedelijke Basisschool Jozef Balstraat

Stedelijke Basisschool De Zonnebloem

Gemeentelijke Basisschool Prins Boudewijn

Stedelijke Basisschool DE LETTER

Gesubsidieerde Gemeentelijke Basisschool PolderStadSchool

Stedelijke Basisschool Steynstraat

Gemeentelijke Basisschool Jules Baeckelmans

Stedelijke Basisschool Onderwijzersstraat

Gesubsidieerde Gemeentelijke Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs

Gesubsidieerde Gemeentelijke Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs

Gesubsidieerde Gemeentelijke Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs

Gesubsidieerde Gemeentelijke Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs

Gesubsidieerde Gemeentelijke Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs

Gesubsidieerde Gemeentelijke Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs

Martinusschool (Buitengewoon Onderw)

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Mater Dei Driehoek

Medisch Pedagogisch Instituut van de Gemeenschap

Medisch Pedagogisch Instituut Van Het Gemeenschapsonderwijs-Heemschool één

Methodeschool van het Gemeenschapsonderwijs De Klare Bron

Middenschool

MPIGO Zonneken

De Negensprong

Ecole Notre Dame de la Paix

Notre Dame de Lourdes

Notre Dame des Champs

O-L-Vrouw Jesus-Eik

Onderwijs Stad Gent B.L.O. type 8 Gustaaf Callier

Onderwijs-stad Gent Het Perenboompje

Onze Lieve Vrouw Presentatie

Onze Lieve Vrouw ten Bos

OPENLUCHTSCHOLEN R QUADENS

Parkschool Ieperman

Parochiale Basisschool

Parochieschool Peulis VZW

Pastoor Dergent (Vrije Basisschool)

Pater-Damian-Grundschule

Permekeschool

Pius X

't Populiertje

Centre Scolaire du Pré des Agneaux

Provinciale Basisschool

Provinciale School Voor B.L.O. Zonnewijzer

Provinciale School vr B.L.O. Claevervelt

Regina Assumpta School

Vrije Gesubsidieerde Basisschool

VBS Heilig Hart

Vrije Basisschool Mater Dei Erps-Kwerps

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Parochieschool Maleizen

Vrije Basisschool De Kiem

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Maria Boodschapinstituut

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Maria-Boodschapinstituut

Basisschool Noordland

Sint-Anna College Goethestraat

Instituut Sint-Maria

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Martinus school, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

GVBS DRAKENHOFSCHOOL

Internaat Don Bosco Wijnegem

Vrije Basisoefenschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Franciscusinstituut, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool St-Johanna (Kleuter- en lager onderwijs)

Virgo Maria-instituut Merksem

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Vincentschool, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint Jozef Instituut

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Mariaburg

Vrije Basisschool Heist-Centrum "Berg", Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

GVBS Viersel

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Spijker

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Scharrel

Vrije Basisschool De Klimtoren

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Jan Berchmans

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Basisschool Het Spoor

St. Jozefschool

Vrije Basisschool Broechem

Annuncia-instituut

Gesubsidieerde Vrije basisschool Mater Christi

gesubsidieerde vrije basisschool Sint - Montfort

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Kinderland

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesub. Vrije Basisschool Rozenkransschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint Ursula-Instituut

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesub.Vrije Basisschool St-Jan

Sint Jozefschool, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Rumst

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Regina Pacis

REGINA PACIS 2

REGINA PACIS KLEUTERSCHOOL

Rinkrank

Ritmica

Rozenregen , Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Rynaert School

Saint-Joseph

Ecole Saint-Nicolas

Sancta Maria

Sancta Maria-Gemengde Basisschool

Savio

Schakeltje BLO

Scheppers , Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Scheppersscholen, Basisschool

Scholengemeenschap De Kraal te Herent en Winksele

Scholengroep De Linde

School De Merode Gesubs Vrije School voor Buitengewoon Basisonderwijs

Sint-Agnes

Sint Calasanz Basisschool

Sint Carolus Basisschool

Sint-Gabriëlcollege VZW

Sint-Godelieve

Sint-Godelieve Instituut

Sint-Jozef Basisschool

Sint-Jozef Basisschool

Sint-Jozef B L O

Sint Jozef Velle

Sint Jozefinstituut

SINT JOZEFINSTITUUT BASISSCHOOL

Sint-Jozefinstituut Vrije Lagere School

Sint-Jozefschool

Sint-Lambertus

Sint Lambertusschool

Sint-Leocollege

Sint-Lievenscollege

Sint-Lievenscollege , Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Lievenspoort

Sint-Luciaschool , Gesubsidieerde Vrije Lagere School

Sint Lutgart

Sint-Rafaël (Buitengewoon Kleuter- en Lager Onderwijs)

Sint-Rochusinstituut

Sint-Stevensschool

Sint-Vincentius Gesubs Vrije Oefenschool

't Sjibke

St-Agnesschool

St-Aloysiusbasisschool

Basisschool St-Angela

St-Antoniusschool

St-Augustin (Ecole Primaire)

St-Augustinusschool

St Cajetanus

St Calasanz Vrije Basisschool

St-Godelieve

St. Gregorius KOC

St Henricus Vrije School

St-Jan Berchmansschool

St-Jansschool

St-Jozef

St. Jozefbasisschool KO-LO

St-Jozefschool

St Jozefscollege

St-Jozefsschool

St-Lambertusschool

St.Leo Gesubsideerde Vrije Lagere School

St.Lodewijk Gem. kleuter- & lagere school

St Ludgardis openluchtschool

St Ludgardis openluchtschool

St. Ludgardisschool Belpaire

St-Michielsschool Jette

St-Norbertus College

St-Paulusschool

St-Pietersinstituut , Gesubsidieerde Vrije Basisschool

St-Pietersschool

St-Rochus

St-Vincentiusschool

Stedelijk Instituut voor Buitengewoon Lager Onderwijs-De Wissel

Stedelijk Onderwijs Antwerpen

Stedelijke Basisschool

Stedelijke Basisschool 2

Stedelijke Basisschool Henri D'Haese

Stedelijke Freinetschool De Harp

Stedelijke Freinetschool De Zonnebloem

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Ter Dreef

VBS Sint-Donatus

De La Sallecollege

Vrije Basisschool Sint Laurens

Vrije basisschool - St. Laurens

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Gillis Dendermonde

Heilige-Maagdcollege

Vrije Basisschool Sint-Vincentius

Vrije Basisschool Lebbeke

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Jozefscollege

Gesubsidieerde Vrije Basisschoo, Sint-Augustinus

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool 4

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Droeshout

VBS Immaculata Maria

VBS Sint-Amandus

VBS Sint-Gabriël

Ten Bos, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Lagere school Virgo Sapiens

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Humaniora Nieuwen-Bosch

Sint-Salvator, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

basisschool Gent-Centrum

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Bavo

De Mozaïek, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

De Mozaïek, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Paulusinstituut

Vrije basisschool Reinaertstraat

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gaspard de Colignyschool, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Barbaracollege lagere school

Sint-Jozef kleuterschool Gent

Sint-Lutgaridis

O.-L.-V.-Visitatie-Instituut

Sint-Paulus - Luchteren

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Mariavreugde

Sint Janscollege campus heiveld

Vrije gemengde basisschool OLV-Visitatie

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Vincentiusschool

Onze-Lieve-Vrouwcollege

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesub. Vrije Basisschool Santa Maria

Sint-Paulusinstituut

Vrije Basisschool Sint Laurens Zelzate-west

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

PIUS X, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

SINT-ELOOISCHOOL - VRIJE BASISSCHOOL ZEVENEKEN

Boskesschool, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VRIJE BASISSCHOOL ZAFFELARE

Sint-Franciskusinstituut

Sint-Vincentius Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Boskesschool, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Boskesschool, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

GVBS Oudenbos

Basisschool Bengel

Heirbrug, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Basisschool Doorslaar

De Palster, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Laurens

Vrije basisschool - St. Laurens

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Wachtebeke

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Vincentius Dendermonde

Vrije kleuter- en lagere school Baasrode

Grembergen, Vrije Basisschool

Basisschool St.-Pieter Hamme

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije basisschool St.-Pieter

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

ST.-JOZEFSCHOOL ZOUAAF

Sint-Gertrudis basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs -De Meiroos

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Lagere Jongensschool

Basisschool Pius X

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Franciscus Waasmunster

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Sint-Denijs

Vrije Basisschool St. Macharius

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Lebbeke

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Annaschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Jozefscollege

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Maartensschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Anna

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Erembodegem

Vrije Basisschool 'De Luchtballon'

Vrije Lagere School Lede

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Aloysiuscollege

Technisch Instituut Heilige Harten

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS De Regenboog

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije basisschool De Bloesem

Vrije Basisschool 't Landuiterke

Vrije Basisschool Welle

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije basisschool Hunnegem

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Kath.Basisschool St.Lutg.vzw

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Lievensinstituut

Vrije Basisschool Sint-Jozef

Vrije Basisschool Klimop

Vrije gesubsidieerde basisschool Herzele

Vrije gesubsidieerde basisschool Hillegem - Wijnhuize - Borsbeke

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Mariacollege

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubs. Vrije Basisschool Sint-Barbaracollege

Gesubs. Vrije Basisschool O.-L.-Vrouw van Lourdesinstituut

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubs. Vrije Basisschool O.-L.-Vrouw van Lourdesinstituut

Gesubs. Vrije Basisschool O.-L.-Vrouw van 7 Weeën

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Lilare

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Berchem

Basisschool KBO College

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

de Vrije School Zingem

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Basisschool Onze-Lieve-Vrouw

Zusters Maricolen

Basisschool Sint-Hendrikscollege Petegem & Vinkt

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Basisschool Astene

St.-Hendrikscollege II

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Eke

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

SINT-MICHIELSSCHOOL, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Paus Johannescollege, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesub. Vrije Basisschool O.-L.-V.-Visitatie

Simonnetschool, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool De Pinte

Vrije basisschool Zevergem

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Gerolfschool

de Vrije basisschool IZOO Oosterzele

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije basisschool - Leiebloem

Ges. Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool St.-Godelieveschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Dikkelvenne

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool

College Onze-Lieve-Vrouw-ten-Doorn

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Guido-Instituut

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

basisschool Voorzienigheid

Sint-Pieterscollege

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Lutgardisschool Sint-Juliaan

Sancta Mariainstituut

Onze-Lieve-Vrouwinstituut

Vrije basisschool Beersel

VBS Dworp

VBS Hartentroef

't Klavertje Vier, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Alenabasisschool

Vrije Kleuterschool De Wip (1)

Vrije Basisschool Don Bosco

Gemeentelijke Basisschool Wambeek

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije gemengde basisschool Lennik

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Jozefsschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Rinkeling

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS De Cirkel

VBS Sint-Jozef

Vrije Basisschool Sinte-Maarten

Basisschool Branst

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

basisschool Bloemendaal en Elshout

basisschool H. Familie

basisschool Sint-Filippus

Het Heilig Hart Instituut, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Basisschool Kindsheid Jezus

basisschool Sint-Cordula

Vincentiusschool

Basisschool St. Jozef

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Mater Dei-Instituut

Mater Dei-Maria-ter-Heide

Mater Dei-Zegersdreef

GVBS Sint Catharina

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Basisschool Klavertje Vier

Basisschool Klavertje Vier

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Basisschool Klavertje Vier

Sint-Michielschool Vrije Lagere School

Vrije Gemengde Basisschool Leonardusschool

Heilig Hart van Maria Instituut

openluchtschool Sint-Ludgardis

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije school Antonius

Vrije Basisschool Baloen

Vrije Basisschool 't Kantoor

MATER DEI GOOREIND

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschoo De Pepel

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Brouwerijstraat

De Tuimeling, PAROCHIALE BASISSCHOOL - ZEMST

De Zonnewijzer

Instituut Sint-Jozefsdal

Sint-Jozefinstituut - Normaalschool

Basisschool De Leertuin

GVBS - De Wegwijzer

Gesubsidieerde Vrije Gemengde Basisschool (Hallaar)

Heilig-Hartcollege, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Heist-Centrum "Onzea", Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Gemengde Basisschool (Heist-Goor)

VRIJE BASISSCHOOL BOOISCHOT

VRIJE BASISSCHOOL ITEGEM

VRIJE BASISSCHOOL SCHRIEK

Gesubsidieerde Vrije Basisschool De Graankorrel

Vrije Basisschool Toermalijn

De Knipoog , Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

vrije basisschool nieuwstad bulskamp(nsbk) veurne

Vrije Basisschool Desselgem

vrije basisschool Zilverberg

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Vikingschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Lenteland

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Beveren

Gesubsidieerde Vrije Basisschool De verrekijker

Gesubsidieerde Vrije Basisschool De Ark

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Technisch Instituut Sint-Vincentius

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Wijnendale

Gesubsidieerde Vrije Basisschool St.-Henricus

VRIJE BASISSCHOOL HOOGLEDE

VRIJE BASISSCHOOL SINT-JOZEF

VRIJE BASISSCHOOL GITS

VRIJE BASISSCHOOL STADEN

H.E.B. (Haute Ecole de Bruxelles)

H.E.B. (Haute Ecole de Bruxelles)

Hogere Beroepsopleiding voor Verpleegkunde-Sint-Jan - Sint-Jozef

Hogere Beroepsopleiding voor Verpleegkunde Sint-Jan - Sint-Jozef

Hogeschool Antwerpen

HOGESCHOOL ANTWERPEN-CAMPUS MECHELEN

HOGESCHOOL ANTWERPEN-CAMPUS MECHELEN

ARCHITECTUUR, AUDIOVISUELE EN BEELDENDE KUNST ACAD

BEDRIJFSKUNDE B.M.E.

BEDRIJFSKUNDE MERCATOR

Hogeschool Gent Biotechnologische Wetenschappen, Landschapsbeheer & Landbouw

CAMPUS AALST

CAMPUS MELLE

Lerarenopleiding

HOGESCHOOL LIMBURG CAMPUS HASSELT

Hogeschool West-Vlaanderen

Hogeschool West-Vlaanderen

Hogeschool West-Vlaanderen

Hogeschool West-Vlaanderen

Hogeschool West-Vlaanderen

Hogeschool West-Vlaanderen

Huys Ten Nazarette KHBO

Centre Scolaire St-Vincent de Paul-Enfant Jésus

Centrum Deeltijds Onderwijs

Centrum Deeltijds Onderwijs

Centrum Deeltijds Onderwijs - TNA Het Keerpunt

Centrum Voor Deeltijds Onderwijs Don Bosco

Ceria-Institut E Gryzon

Le Château Vert ASBL

Institut St-Joseph

Institut St Stanislas

Gesubsidieerde Vrije Basisschool De Springplank

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije gesubsidieerde basisschool Centrum

De Springplank

t Klavernest

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Franciscusschool, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool St. Victor

Sint-Victorinstituut

Departement Lerarenopleiding HI - Heilig Graf - Turnhout

Basisschool Heilig Graf

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Basisschool ZWANEVEN

Kleine Verrekijker

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool De Vlinder

Basisschool van Wezel

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool De Rozenberg

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Eindhout

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Sint-Dimpna Geel

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

GVBS top@punt

Kogeka, Vrije Basisschool

GVBS De Regenboog

Kogeka, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool De Egelantier

Vrije Basisschool Lichtaart : DE PAREL

Gesubsidieerde Vrije Basisschool de Omnibus

Vrije Basisschool Retie

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

GVBS BALEN CENTRUM

Kleuterschool Klavertje Vier

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Michiel Waarloos

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije kleuter-en lagereschool De Basis

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Putte

Berthoutinstituut-Klein Seminarie

BASISSCHOOL DON BOSCO

VRIJE BASISSCHOOL ST.-PIETER

De HAM Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint Jan Berchmans- en Pius X-school

vrije basisschool Sint-Jozef Coloma

Het Scheppers Instituut

School met de Bijbel

Sint-Maartenschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Lambertusschool, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint Maria school

Vrije Basisschool Rijmenam

Sint-Katharinaschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint Ursula Instituut

Freinetschool De Zevensprong

VBS Mater Dei

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Miniemeninstituut

Vrije Basisschool Terbank

Basisschool Don Bosco

Terbank Egenhoven, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS St.-Renildis

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool De Twijg

Gesubsidieerde Vrije Basisschool De Kraal

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

de Klinker - Vrije Basisschool Rotselaar

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Anna

VBS St-Michiel

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Schiplaken

Vrije School Gijmel

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

G.V. Basisschool Vroenhof

Onze-Lieve-Vrouwe Instituut

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

t Hagekind

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Klein-Vorst

VBS Wolfsdonk

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Kleuter- en lager Onderwijs Okselaar

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Jan Berchmanscollege

VBS Voorzienigheid

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Zoutleeuw

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije basisschool Rummen

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS De Hazelaar

VBS De Boomgaard

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Sint-Martinus Hollansveld

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Basisschool Sint-Lambrechts-Herk

VBS Godsheide

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Kermt

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Termolen

VBS De Startbaan Halveweg

VBS De Schakel

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije school klim-op

VBS De Biekorf

VBS Lillo

'Amandinacollege', Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Schakkebroek

Basisschool URSULA

VBS Schulen

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Halen

VBS De Springplank

VBS ’t Molenholleke Zolder

St.-Jan Berchmanssch. Viversel

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Berkenbos

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Stadswal

VBS De Beerring

VBS Het Mozaïek

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Beverlo

VBS Picard Stal-Koersel

VBS Koersel

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Lutselus, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Mater Dei, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Bokrijk

VBSM Sint-Jozef Hoevenzavel

VBSJ Sint-Jozef Hoevenzavel

VBS Sint-Albertus Zwartberg

VBS Driehoeven

Parochiale BS Oud-Waterschei

VBS Sint-Michiel Winterslag

VBS Boxberg

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

GVBS oefenschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

De Sleutel, Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Gellik

VBS 't Wezeltje

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Mechelen a/d Maas

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Eisden

Vrije Basisschool De Triangel

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Kessenich

VBS Lanklaar

VBS Elen

VBS Stokkem

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Ballon Louwel

Vrije Basisschool Centrum

VBS Wijshagen

VBS Ellikom

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS 't Royke Gruitrode

VBS Kruisheren-Ursulinen

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Neeroeteren

VBS Neeroeteren

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Zutendaal

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Technisch Instituut Regina Pacis

Onze-Lieve-Vrouwebasisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Vliermaal

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Rijkhoven

VBS Grote-Spouwen

VBS Munsterbilzen

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Membruggen

VBS Den Dries

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Basisschool Sint Aloysius

Vrije basisschool H. Hart

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Basisschool SINT-RITA

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Hoepertingen

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Wijer

VBS Kozen

Centrale Vrije School

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Corneliusschool Lindel

VBS De Linde

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS De Regenboog

Vrije Basisschool Boseind

G.V.Basisschool Neerpelt

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Heide-Heuvel

VBS Lutlommel

BOUDEWIJNSCHOOL, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS De Speling

Sint Jan Lommel, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Achel

GVBS Hamont-Lo

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

De Speelvogel

Parochiale Basisschool

Oostham, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Lozen

VBS De Driehoek

Vrije lagere school Beek

Vrije Basisschool Bree

VBS Don Boscoschool Gerdingen

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Opitter

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS OLV Visitatie

VBS Heppen

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VBS Linde-Wauberg

VBS Pieter Brueghelschool

VBS Wijchmaal

Vrije Basisscholen Jonkershove, Klerken,Sint-Kristoffel

Vrije Basisscholen Jonkershove, Klerken,Sint-Kristoffel

Vrije Basisscholen Jonkershove, Klerken,Sint-Kristoffel

Vrije Basisschool VZW

"Smallestraat 2" 8000

VRIJE BASISSCHOOL ST.-JOZEF

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Hemelsdaele

Vrije Lagere School Baliebrugge

Vrije Basisschool Ruddervoorde

Vrije Lagere School Waardamme

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

SINT-MAARTENSSCHOOL LOPPEM

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Centrum

Vrije Basisschool Zedelgem De Leeuw

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool OLVO

vrije basisschool Mozaïek

Vrije Basisschool "Sint-Maarten"

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Sint Jozef

Vrije Basisschool St. Jozef, 't Zandschooltje

Vrije Basisschool - Sint-Pieter

Roezemoes, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool De Lenaard

Sint-Lutgardisinstituut

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Westdiep

Vrije Basisschool Zandvoorde

Sint-Lodewijkschool Konterdam

Onze-Lieve-Vrouwecollege

Onze Lieve Vrouwecollege

Onze Lieve Vrouwecollege

Onze-Lieve-Vrouwecollege

OLKO, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Onze Lieve Vrouwecollege

Onze Lieve Vrouwecollege

Onze Lieve Vrouwecollege

Sint-Andreasinstituut - Basisschool Stene -Dorp

Vrije Basisschool De Haan

Sint-Jozefinstituut Middelkerke

Vrije basisschool Leffinge - Slijpe

G.V.B. Lomb

Sint-Lutgardisschool

Basisschool Don Bosco

Basisschool Bredene Dorp en Duinen

Basisschool Oudenburg - Roksem

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Eernegem

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Jabbeke

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint Amand Zuid, Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Theresia

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Theresia

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

BASISSCHOOL Vlaanderen

Sint-Amandscollege basisschool Noord

PIUS X, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Centrumschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Heilig Hart - Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Harelbeke Zuid

Gemeentelijke Vrije Basisschool Hulste

Vrije kleuter- en basisschool Bavikhove

Vrije Basisschool Sint-Lodewijk (Deerlijk)

Gemeenteschool Deerlijk

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Centrumschool, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

De Posthoornschool

Sint-Pauluscollege

Vrije Basisschool Vichte - Ingooigem

Sint-Vincentiusinstituut

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Heirweg

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Kaster

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

St.-Jan Berchmans basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Aloysiuscollege

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

M.M.I. Basisschool

Vrije Lagere School Elle

Gemeentelijke Lagere School

Gemeentelijke Lagere School

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Stella Maris

GVB De Boomgaard

Gesubsidieerde Vrije Basisschool TASSCHE

H.E.C.-LIEGE

Hoge School St-Lukas

Hoger Instituut voor Schone Kunsten-Vlaanderen VZW

Hogere Zeevaartschool / Ecole Supérieure de Navigation

Hogeschool Antwerpen

Hogeschool Antwerpen-Departement Ontwerpwetenschappen

Hogeschool Gent

HOGESCHOOL VOOR WETENSCHAP & KUNST

HONIM-HOGESCHOOL VOOR WETENSCHAP & KUNST

IESN Haute Ecole d'Enseignement Supérieur de Namur

IHECS

INDUSTRIELE WETENSCHAPPEN B.M.E-C.T.L

Insas

Institut d'Optique Raymond Tibaut

INSTITUT PAUL LAMBIN

Instituut Tropische Geneeskunde

DE DAMES/HUMAMIORA

De Horizon Inst Buitengewoon Sec Ond

De Pleinschool Kortrijk

De Richter S.B.S.O.

DE ROZENKRANS VRIJ BUITENGEWOON ONDERWIJS

De Wamp Middenschool

De Wijnpers-Provinciaal Onderwijs

Decanale Beroepsschool Buitengewoon Onderwijs

Des Arts de la Ville de Bruxelles

Academie des Arts de la Ville de Bruxelles

Ecole Libre ou Tuquet

Koninklijk Technisch Atheneum v/h Gemeenschapsonderwijs Beringen

Koninklijk Technisch Atheneum Vilvoorde

Koninklijk Technisch Atheneum Vilvoorde

Koninklijke Atheneum

Koninklijke Atheneum

KTA Gito Merelbeke

KTA Gito Merelbeke

Kunsthumaniora Antwerpen

Kunsthumaniora Antwerpen

Lycée Communal Dachsbeck

Instituut Heilig Hart van Maria

Instituut Immaculata Don Boscoschool

Instituut Louis Tant MSGO

INSTITUUT MARIABURCHT

Instituut Mariagaard

Instituut Maris Stella/Sint-Agnes

Instituut Mater Amabilis

Instituut Mater Dei

Instituut Sancta Maria

Instituut Sancta Maria

Instituut Sint-Paulus

Instituut Spes Nostra-ASO

Instituut St Lutgardis

Instituut St-Vincentius

INSTITUUT STELLA MATUTINA

INSTITUUT VAN DE VOORZIENIGHEI

Instituut van Gent

Instituut voor Paramedische Beroepen

INSTITUUT VOOR VERPLEEGKUNDE

Instituut voor Verpleegkunde St-Geertruid

INTERNAAT DE IMMERT

INTERNAT AUTONOME DE LA COMMUNAUTE FRANCAISE FOLON

I.Z.O.O. Oosterzele

Jan Van Ruusbroeckollege

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Lendelede Sint Vincentius

Sint-Vincentius, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Sint-Pieter

Gesubsidieerde Vrije Basisschool H.Hart

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

VRIJE BASISSCHOOL LEDEGEM

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

O.L.V.-ten-Bunderen

Gesubsidieerde Vrije Basisschool DADIZELE

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Immaculata, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Dikkebus, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Sint-Michiels, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Brielen

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool Vlamertinge

Vrije Basisschool Madonna ('t Madointje)

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Langemark

Gesubsidieerde Vrije Basisschool VLAM

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Basisschool De Kleine Prins

Vrije Basisschool Lauwe

BLIJDHOVE, Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Technisch Instituut Sint-Joris

Basisschool Sint-Jan

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Gesubsidieerde Vrije Basisschool

Vrije Basisschool Appels-Oudegem

VRIJE BASISSCHOOL DRIESPAN

Vrije Basisschool H.Hart

Vrije Basisschool H.Hart

Ges.Vrije Gemengde Lagere School Oefenschool Mozaïek

VBS Mozaïek

VLS De Zonnewijzer

VBS De Zonnewijzer

Savioschool GVGLO

VBS De Brug

VBS Berkenbos

Gesubsidieerde Vrije Lagere School

Gesubsidieerde Vrije Lagere School

VBS St.-Michiel

VBS Sint-Lutgardisschool

Heilig Hart School

Gesubsidieerde Vrije Lagere School

Basisschool voor auditief en visueel gehandicapte kinderen Spermalie

Koninklijk Werk IBIS

VZW Vrij Kleuter- en Lager Onderwijs - Kuurne

Vrije Lagere School

Vrije Lagere School

Gesubsidieerde Vrije Lagere School

SINT-AMANDUSSCHOOL MEULEBEKE

VRIJE LAGERE SCHOOL BEVEREN

Het Dominiek Savio Instituut

Vrije Jongensschool GITS

Sint-Jozefscollege

Gemeentelijke Jongensschool Geluwe

Gesubsidieerde Vrije Lagere School St Jozefscollege

Gesubsidieerde Vrije Lagere School SINT STANISLASCOLLEGE

Sint-Jozef-Klein-Seminarie

Sint-Lievenscollege (basis)

Sint-Henricus (lagere school)

GVBS Sint-Norbertus

St. Martinusschool

Gesubsidieerde Vrije Lagere School

G.V.G.L.S. Klein Seminarie

Sint-Ursula basisschool

St Gummaruscollege

Gesubsidieerde Vrije Lagere School Sint Montfort

Gesubsidieerde Vrije Lagere School Sint Stanislascollege

Vrije Gesubsidieerde Basisschool De Ark

Gesubsidieerde Vrije Lagere School OLVE-FAMILIA (OLFA)

Gesubsidieerde Vrije Lagere School Hofke van Thijs

Gesubsidieerde Vrije Lagere School Vosbergschool

Gesubsidieerde Vrije Gemengde Basisschool SJABI

OL- Vrouw Presentatie Lagere School

COLLEGE VAN HET EUCHARISTISCH HART

Vrije lagere school Mariaberg (Centrum)

Sint-Michielscollege - Lagere school

GVLS SINT-WIJBRECHT

Gesubsidieerde Vrije Lagere School

Gesubsidieerde Vrije Lagere School Sint Catharina

Broederschool Instituut Sint-Lodewijk

OLV Van Gaverland

Gesubsidieerde Vrije Lagere School Sinte-Amelberga

Gesubsidieerde Vrije Lagere School

Sint-Jorisinstituut (basis)

Gesubsidieerde Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Gesubsidieerde Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

St. Jozefinstituut, Gesubsidieerde Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Sint-Jozefschool, Gesubsidieerde Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

de Regenboog

Klim Op, Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Huize BETHANIE, Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Dennenhof, Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Ges.Vrije Gemengde Lagere School voor B.O. Berkenboom

School Ter Elst

De Hagewinde, Gesubsidieerde Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Korenbloem BLO

Gesubsidieerde Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Sint-Lodewijkscholen

Sint-Jozefsinstituut

Onze-Lieve-Vrouw-van-Lourdesinstituut

Gesubsidieerde Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Lagere School voor Bijzonder Onderwijs (Ter Leie)

Lagere School voor Bijzonder Onderwijs (VIBLO)

De Bron, Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

vrije Scholen voor Buitengewoon Onderwijs VZW

MPI KIDS, Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Gesubsidieerde Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs DE BERK

Sint-Ferdinand, Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

De Brug, Gesubsidieerde Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs

Gesubsidieerde Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs Sint Martinusschool

VBS Mozaïek

BLO Ter Engelen

Internaat Mariavreugde Borgloon

Eymardschool

Sint-Jan Berchmansschool

Vrije Zelfstandige Kleuterschool

Zavo Basisonderwijs

Zavo Basisonderwijs

't Brugje

Basisschool ’t Kasteel (Gemeenschapsonderwijs)

't Klavertje van Vier-Stedelijk Basisonderwijs

't Schommelbootje VZW

Tachkemoni

Tehuis voor Schipperskinderen De Spits

Ten Nude

De Torteltuin

Triangel (Vrije Basisschool)

Van Meyel

V.E.K.Basisschool

LE VERSEAU ECOLE INTERNATIONALE-SECTION GARDIENNE & PRIMAIRE

VIA Onze-Lieve-Vrouw

VIBO De Ring B O type 1-8

Virgo Fidelis Basisonderwijs

Vita et Pax VZW

VBS Waltwilder

Vrije basisschool De Ark

Vrije Basisschool St-Mauritius

Vrije Basisschool St Rumoldus

Vrije Basisschool Waanrode

Vrije Gesubsidieerde Basisschool

Vrije Kleuterschool De Zevensprong

Vrije Lagere School

Vrije Meisjesschool Grimbergen

Vrije Oefenschool Crombeen Instituut

Vrije School Putkapel

Vrije School Ter Ham

Vrije St-Clemensschool

De Wegwijzer

De Wilg , Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs

Wittouck

Zeepreventorium-vzw Jeugdzorg

De Zevensprong

Zonneburcht

Arteveldehogeschool

Académie Royale des Beaux-Arts

Académie Royale des Beaux Arts de Liège

Acebe nu Syntra Campus Antwerpen Lange Leemstraat

Basiseducatie, een Open School voor Volwassenen Genk

BASISEDUCATIE HASSELT

BBA-BUSINESS SCHOOL OF HOTEL MANAGEMENT

Bijbelinstituut België Evangelische Theologische Faculteit

Boston University Brussels

La Cambre

Campus Oostende KHBO

Campus Sociale Hogeschool

Campus St-Andreas Brugge KHBO

Catégorie Pédagogique Ch Buls-E De Mot (H.E.F.F.)

CMO ANTWERPEN nu SYNTRA CAMPUS ANTWERPEN ZEGELSTRAAT

Ecole Normale de Nivelles

EHSAL-Europese Hogeschool Brussel

EHSAL-Europese Hogeschool Brussel

EHSAL-Europese Hogeschool Brussel

Erasmushogeschool Brussel

Erasmushogeschool Brussel

Erasmushogeschool Brussel

Erasmushogeschool Brussel

Erasmushogeschool Brussel

Erasmushogeschool Brussel

Erasmushogeschool Brussel

Erasmushogeschool Brussel

Haute Ecole Léonard de Vinci ASBL

Haute Ecole Provinciale de Charleroi Université du Travail

Institut Supérieur des Beaux-Arts Saint-Luc de Liège

Kaho St-Lieven

Kaho St-Lieven

Kaho St-Lieven

Kaho St-Lieven

Kaho St-Lieven

Kaho St-Lieven

Karel De Grote-Hogeschool VZW

Karel De Grote-Hogeschool

Karel De Grote-Hogeschool

Karel De Grote-Hogeschool

Karel De Grote-Hogeschool

Karel De Grote-Hogeschool

KATHO

KATHO

KATHO

KATHOLIEKE HOGESCHOOL LEUVEN

KATHOLIEKE HOGESCHOOL LEUVEN

KATHOLIEKE HOGESCHOOL LEUVEN

KATHOLIEKE HOGESCHOOL LEUVEN

KATHOLIEKE HOGESCHOOL LEUVEN

KATHOLIEKE HOGESCHOOL LEUVEN

KATHOLIEKE HOGESCHOOL LEUVEN

KATHOLIEKE HOGESCHOOL LEUVEN

Katholieke Hogeschool Limburg

Katholieke Hogeschool Limburg

Katholieke Hogeschool Limburg

Katholieke Hogeschool Limburg

KATHOLIEKE UNIVERSITEIT LEUVEN

KATHOLIEKE UNIVERSITEIT LEUVEN

KATHOLIEKE UNIVERSITEIT LEUVEN

KATHOLIEKE UNIVERSITEIT LEUVEN

EGON HOGESCHOOL (ECONOMISCH EN GRAFISCH ONDERWIJS)

EHSAL (Economische Hogeschool St-Aloysius) VZW

EPHEC asbl-ECOLE PRATIQUE DES HAUTES ETUDES COMMERCIALES

Facultés Universitaires Notre-Dame de la Paix

Fak Letteren VZW

GEZONDHEIDSZORG VESALIUS

Groep T Hogeschool Leuven

Grootseminarie

Guislain-School voor Psychiatrische Verpleegkunde

Hogeschool Gent HANDELSWETENSCHAPPEN & BESTUURSKUNDE

Haspengouwse Academie voor Beeldende Kunsten

HAUTE ECOLE FRANCISCO FERRER

Isell-St-Martin

Isti a.s.b.l. ASBL

Kardinaal Mercier Instituut Hogeschool voor Wetenschap en Kunst

KATHO (KATHOLIEKE HOGESCHOOL ZUID-WEST-VLAANDEREN)

Katholieke Hogeschool Kempen

Katholieke Hogeschool Kempen Departement Lerarenopleiding

Katholieke Hogeschool Mechelen

KATHOLIEKE UNIVERSITEIT BRUSSEL (K.U.BRUSSEL)

KHBO Katholieke Hogeschool Brugge-Oostende

KHBO Katholieke Hogeschool Brugge-Oostende

LESSIUS HOGESCHOOL

LESSIUS HOGESCHOOL

LESSIUS HOGESCHOOL

LESSIUS HOGESCHOOL

Provinciaal Onderwijs van Oost-Vlaanderen

Provinciaal Onderwijs van Oost-Vlaanderen

SINT-LUCAS ARCHITECTUUR/ HOGESCHOOL VOOR WETENSCHAP & KUNST

Sint-Lucas Architectuur/ Hogeschool Vr Wetenschap & Kunst

St-Geertruid-Instituut

UNIVERSITE CATHOLIQUE DE LOUVAIN

UNIVERSITE DE LIEGE

Universiteit Antwerpen

Universiteit Antwerpen

Universiteit Antwerpen

Universiteit Antwerpen

Universiteit Gent

Universiteit Gent

Koninklijke Militaire School / Ecole Royale Militaire (ERM)

KULAK

Luc COOREMANS

Maria Mediatrix

Narafi-Hogeschool voor Wetenschap & Kunst VZW

Open Universiteit

Open Universiteit Gent

PROVINCIALE HOGESCHOOL LIMBURG DEPARTEMENT ARCHITECTUUR

PROVINCIALE HOGESCHOOL LIMBURG DEPARTEMENT BEELDENDE KUNST

PROVINCIALE HOGESCHOOL LIMBURG DEPARTEMENT GEZONDHEIDSZORG

PROVINCIALE HOGESCHOOL LIMBURG DEPARTEMENT HANDELSWETENSCHAPPEN & BEDRIJFSKUNDE

PROVINCIALE HOGESCHOOL LIMBURG DEPARTEMENT LERARENOPLEIDING

Plantijn Hogeschool

PROVINCIALE HOGESCHOOL LIMBURG

Sint-Aloysius Hoger Instituut voor Verpleegkunde-Katholieke Hogeschool Kempen

SINT-LUCAS BEELDENDE KUNST

Sociale Hogeschool - K.V.M.W.

St Lucas Academie Brussel

Stedelijk Economisch Instituut en Belgische Kamer van Rekenplichtigen

Stedelijke Academie voor Plastische Kunsten

Stedelijke Academie Voor Schone Kunsten

Stedelijke Akademie voor beeldende kunsten

Talencentrum Rug

Hogeschool Gent TECHNOLOGIE B.M.E.-C.T.L.

Universitaire Faculteit Protestantse Godgeleerdheid

UNIVERSITE LIBRE DE BRUXELLES-ULB

UTAN

VLEKHO-HOGESCHOOL VOOR WETENSCHAP & KUNST

VLERICK LEUVEN GENT MANAGEMENT SCHOOL

VUB-Vrije Universiteit Brussel

Academies Hamme (Gemeentelijk Kunstonderwijs)

Anneessens-Funck Inst

Anneessens-Funck Inst

Athénée Communal Fernand Blum

Athénée Royal de Verviers 2-Dison

ATHENEE ROYAL MADELEINE JACQUEMOTTE

ATHENEE ROYAL MADELEINE JACQUEMOTTE

ATHENEE ROYAL PAUL DELVAUX OTTIGNIES-LOUVAIN-LA-NEUVE

Abdijschool van Zevenkerken

ABK Academie voor Beeldende Kunst

Académie de la Botte du Hainaut

Academie des Arts

Académie des Beaux-Arts

Académie de Dessin et des Arts Décoratifs de Watermael-Boitsfort

Académie Grétry

Académie Jean Absil

Academie Orfeus

Academie Tielt

Academie voor beeldende kunst

Academie voor Beeldende Kunsten

Academie voor Muziek, Woord & Dans

Academie voor Schone Kunsten

Academie voor woord en muziek

Agnetendal

Annuntia-Instituut

Annuntiata Instituut

Atelier Marollien

Athénée Charles Janssens

Athénée Communal Bracops-Lambert

Athénée Communal des Pagodes

Athénée Communal Emile Bockstael

Athénée R Catteau

Athenée Robert Campin

Athenée Royal A. Sax

Athénée Royal A Verwée

Athenée Royal Andrée Thomas

Athénée Royal d'Auderghem

Athénée Royal d'Uccle 2

Athénée Royal de Bruxelles II

Athénée Royal de Huy

Athénée Royal de Jette

Athenée Royal de Jumet

ATHENEE ROYAL DE RIXENSART

Athénée Royal de Waimes

Athenee Royal de Waterloo

Athénée Royal de Welkenraedt

Athénée Royal de Woluwe-St-Lambert

Athénée Royal Dour

Athénée Royal Ernest Solvay ASBL

ATHENEE ROYAL GATTI DE GAMOND

Athénée Royal Jean Tousseul

ATHENEE ROYAL MARCEL TRICOT

Athenée Royal Serge Creuz

Atheneum Groenkouter-KTA II

Atheneum Groenkouter-KTA II

Berthoutinst-Klein Seminarie

BUSO DE KOUTER KORTRIJK

Centre Educatif Communal Secondaire Henri Dunant

Centre Scolaire Ma Campagne

Centrum voor Deeltijds Onderwijs

College Heilig Kruis St-Ursula 1

College Heilig Kruis St-Ursula 1

COLLEGE HEILIG KRUIS SINT URSULA 2 Tweede en derde graad

COLLEGE HEILIG KRUIS ST-URSULA 2 TWEEDE EN DERDE GRAAD

Collège Roi Baudouin

C.V.O Handelsavondleergangen

De Bron

De Bron

DE HORIZON INST BUIT O V/GEM

DE LA SALLECOLLEGE

De School Middenschool van het Gemeenschapsonderwijs Kessel-Lo

Athenée Royal Robert Gruslin Rochefort

Atheneum Alicebourg

Atheneum Maerlant

Atheneum Ronse

Atheneum Wispelberg

Avondonderwijs CTT

Barnum

Biotechnicum

Bischöfliche Schule

Bisschoppelijk College

Blydhove Instituut

Broederschool Biotechnische Land- & Tuinbouwschool

Broederschool Handel

Broederschool Humaniora

Broelkant

Buitengewoon onderwijs Tongelsbos

Kristus-Koning (Buitengewoon secundair onderwijs opleidingsvorm 3)

BuSO Baken

BUSO De Mast

Buso De Wissel

B.U.S.O.-Sint Mariadal

B.U.S.O. St-Jansberg

BuSo Ter Bruyninge

BuSo Ter Bruyninge

Campus Mère Jeanne

Cardijninstituut

C.D.O. (Centrum Deeltijds Onderwijs-TSM)

Centrum Deeltijds Onderwijs "Spoor 5"

CDV Aura VZW

CEFA INDSE

Centre Educatif St Pierre

Centre Scolaire du Sacré-Coeur de Lindthout

Centre Scolaire St-Benoit St-Servais

Collège Cardinal Mercier

COLLEGE DON BOSCO WSL

Collège Notre Dame des Trois Vallées-Site Notre-Dame des Anges

College O-L-V Van Deinsbeke

Collège SAINT GUIBERT

Collège Sainte-Marie

Collège St-André

Collège St-Barthélemy

Collège St-Hadelin

Collège St Joseph

Collège St-Michel ASBL

COLLEGE ST-PIERRE ASBL

Collège St-Quirin

Coloma Instituut

Conservatorium

Crombeen Instituut

CVO St-Godelieve

Damiaaninstituut

Gemeenschapsonderwijs

Heilig Grafinstituut

Heilig Grafinstituut

HOGER INSTITUUT VOOR VERPLEEGKUNDE ST-ELISABETH

HOGER INSTITUUT VOOR VERPLEEGKUNDE ST-ELISABETH

HOTELSCHOOL HASSELT

HOTELSCHOOL HASSELT

HOTELSCHOOL HASSELT

HOTELSCHOOL HASSELT

I.K.S.O.-INSTITUUT VOOR KATHOLIEK SECUNDAIR ONDERWIJS DENDERLEEUW

I.K.S.O.-INSTITUUT VOOR KATHOLIEK SECUNDAIR ONDERWIJS DENDERLEEUW

Imelda Instituut

Imelda Instituut

Deeltijds Onderwijs Vito St-Lambertus

Deeltijds Onderwijs V.T.I.

Denise Gresiac Secundair Onderwijs

Diocesane Middenschool

Don Bosco

Don Bosco Bu SO

Don Bosco-College

DON BOSCO GROENVELD VIRGO AMABILIS

Don Bosco Mariaberg Instituut

Don Bosco Middenschool

Don Bosco-Technisch Instituut

Don Bosco Technisch Instituut

DON BOSCO WOLUWE

Don Boscocollege

DVM Handels- Technisch- en Beroepsonderwijs

DVM Humaniora

Ecole d'Enseignement Spécial Primaire & Secondaire de la Communauté Française

Ecole d'Hôtelerie et de Tourisme de la Ville de Liège

Edugo Campus De Brug

Edugo Campus De Toren

Edugo Campus Glorieux

Edugo Campus Lochristi

EDWARD POPPE-INSTITUUT

Emiliani Buso

Emmaüsinstituut Bovenbouw

Emmaüsinstituut Middenschool

Europese School

Francesco Paviljoen

Gemeenschapsinstituut voor Buitengewoon Lager Onderwijs (B.B.O.G.)

Gemeenschapsinstituut voor Buitengewoon Secundair Onderwijs (I.B.S.O.)

Gemeenschapsmiddenschool Den Brandt

Gemeenschapsonderwijs

Gemeenschapsonderwijs Bornem

Gemeenschapsonderwijs Herzele & KTA

Gemeenschapsonderwijs Kon. Atheneum

Gemeenschapsonderwijs Oostmalle

Gemeenschapsonderwijs St-Jans-Molenbeek

Gemeenschapsonderwijs Vennebos Schilde

Gemeenschapsschool v Buiteng Secundair Onderwijs

Gemeenschapsschool voor Buitengewoon Secundair Onderwijs Groenlaar

Gemeentelijk Atheneum Anderlecht 1

Gemeentelijk Atheneum II (Marius Renard)

Gemeentelijk Buitengewoon Secundair Onderwijs

Gemeentelijk Inst Techn Onderw

Gemeentelijk Instituut Keerbergen

GISO-Gemeentelijk Instituut voor Secundair Onderwijs

Gemeentelijk Instituut voor Technisch Onderwijs

Gemeentelijk Instituut voor Technisch Onderwijs

Gemeentelijk Techn Inst

Gemeentelijk Technisch Instituut

Gemeentelijke Academie voor Beeldende Kunsten - Academie Brasschaat

Gemeentelijke Academie voor Muziek en Woord

Gemeentelijke Academie voor schone kunsten Arendonk

Gemeentelijke Muziekacademie Zoltan Kodaly

Gemeentelijke Secundaire School

Gesubsidieerd Technisch Instituut

G.I.B. BRASSCHAAT

GIBBO Galbergen

Githo

GITO

Gitok Bovenbouw

Gitok Eerste Graad

Groenendaalcollege campus St-Jan Berchmans

Groeningekant

GTI BEVEREN

H-Hartcollege

H.Hartcollege VZW

H.-Hartinstituut

H.-Hartinstituut Middenschool

Hagelstein

Haverlo

Heilig-Graf Instituut

Heilig Hart Instituut

Heilig Hart van Maria Inst.

Heilig Hartmiddenschool

Heilige-Drievuldigheidscollege

Hogere Beroepsopleiding voor Verpleegkunde-Sint-Jan - Sint-Jozef

Horeca- en Sportinst. Wemmel VZW

Hotelschool K.T.A. Turnhout

Hotelschool Michelbeke

Hotelschool Ter Duinen VZW

Hotelschool Ter Hercke

Houtland Instituut

Humaniora Voorzienigheid

Icadi

I.C.E.S. de Beauvoir

IKSO/Instituut voor Katholiek Secundair Onderwijs

Immaculata Instituut

Immaculata-Instituut

Immaculata Instituut

Immaculata Instituut

Immaculata Maria-Instituut

Inst de la Providence

Inst du Sacré-Coeur

Inst O-L-Vrouw Hemelvaart

Inst O-L-Vrouw Hemelvaart

Inst Provincial d'Ens Secondaire

Inst St-Jean Baptiste

Institut des Arts et Métiers

Institut Provincial d'Enseignement Secondaire de Hesbaye

INSTITUT ST-CHARLES

Institut St-Joseph-Ecole Technique Bertrix

Institut Ste-Thérèse

INSTITUUT HEILIG HART

Inst de l'Enfant Jesus

Inst de la Sainte-Union

Inst Individueel Onderricht

Inst.Maria Onbevlekte

Inst Spes Nostra

Inst St-Boniface-Parnasse

Inst. St-Jean-Baptiste de la Salle

Inst St-Roch

Inst Ste-Famille d'Helmet

Inst Techn de la Communauté Française Chomé-Wijns

Inst Technique Marius Renard

Inst Technique St Joseph

Institut Bischoffsheim

Institut d'Enseignement Technique de la Communauté Française Félicien Rops

Institut des Filles de Marie

Institut des Ursulines

Institut Don Bosco

Institut du Sacré-Coeur ASBL

Institut Madeleine Jacquemotte

Institut Maria Goretti

Institut Notre Dame ASBL

Institut Notre Dame de Joie

Institut Provincial d'Enseignement Secondaire de Verviers

Institut Saint-Henri

Institut Saint-Louis

Institut Technique de la Communauté Française-Hôtellerie-Boulangerie-Pâtisserie

Instituut Berkenboom Humaniora

Instituut de Pélichy

Instituut Edelweiss

Instituut H Familie

Instituut H. Kindsheid

Instituut Heilig Graf

Instituut Maris Stella-St.Agnes

Instituut Maris Stella-St.Agnes

Instituut voor Verpleegkunde Aleydis

Instituut voor Verpleegkunde Aleydis

INSTITUUT VOOR VERPLEEGKUNDIGE ST-VINCENTIUS

INSTITUUT VOOR VERPLEEGKUNDIGE ST-VINCENTIUS

INSTITUUT VOOR VERPLEEGKUNDIGE ST-VINCENTIUS

KON TECHNISCH ATHENEUM BRUGGE

KON TECHNISCH ATHENEUM BRUGGE

KON TECHNISCH ATHENEUM BRUGGE

KON TECHNISCH ATHENEUM BRUGGE

Koninklijk Atheneum Antwerpen

Koninklijk Atheneum Antwerpen

Koninklijk Atheneum Hoboken

Koninklijk Atheneum Hoboken

Koninklijk Atheneum Oudenaarde

Koninklijk Atheneum Oudenaarde

Koninklijk Atheneum Tienen

Koninklijk Atheneum Tienen

Koninklijk Atheneum van het Gemeenschapsonderwijs

Koninklijk Atheneum van het Gemeenschapsonderwijs

Koninklijk Techn Atheneum 2

Koninklijk Technisch Atheneum Dendermonde

Koninklijk Technisch Atheneum Dendermonde

Koninklijk Technisch Atheneum v/h Gemeenschapsonderwijs Beringen

JOMA

K.A. Erasmus De Pinte

KA-IPB

K.A. Schaerbeek-Evere Victor Hortaschool

KA2 Sporthumaniora

Kardinaal Van Roey-Instituut

Kasterlinden

KATH SEC ONDERWIJS BORGLOON

Katholieke Centrumscholen Sint-Truiden

K.I.T.O.

Klein Seminarie

Koninklijk Atheneum

Koninklijk Atheneum Sint-Truiden

Koninklijk Atheneum

Koninklijk Atheneum

Koninklijk Atheneum

Koninklijk Atheneum

Koninklijk Atheneum

Koninklijk Atheneum 1 Centrum

Koninklijk Atheneum Aarschot

Koninklijk Atheneum Assebroek

Koninklijk Atheneum Berchem

Koninklijk Atheneum Denderleeuw

Koninklijk Atheneum Deurne

Koninklijk Atheneum Eeklo

Koninklijk Atheneum Eisden

Koninklijk Atheneum Ekeren

Koninklijk Atheneum Emanuel Hiel

Koninklijk Atheneum en Middenschool Tessenderlo

Koninklijk Atheneum Erasmus

Koninklijk Atheneum Erasmus Lokeren

Koninklijk Atheneum Etterbeek

Koninklijk Atheneum Geel

Koninklijk Atheneum Halle

Koninklijk Atheneum Heusden

Koninklijk Atheneum I

Koninklijk Atheneum I Hasselt

Koninklijk Atheneum Ieper

Koninklijk Atheneum II

Koninklijk Atheneum II Mechelen

Koninklijk Atheneum Keerbergen

Koninklijk Atheneum Landen

Koninklijk Atheneum Leopoldsburg

Koninklijk Atheneum Leuven

Koninklijk Atheneum Lier

Koninklijk Atheneum Maaseik

Koninklijk Atheneum Menen

Koninklijk Atheneum Mercurius

Koninklijk Atheneum met Middenschool Koekelberg

Koninklijk Atheneum & Middenschool

Koninklijk Atheneum Middenschool

Koninklijk Atheneum Mortsel

Koninklijk Atheneum Ninove

Koninklijk Atheneum Overpelt

KONINKLIJK ATHENEUM PITZEMBURG

Koninklijk Atheneum Prins van Oranje

Koninklijk Atheneum Redingenhof De Ring

Koninklijk Atheneum Schoten

Koninklijk Atheneum St-Pieters-Woluwe

Koninklijk Atheneum Temse

Koninklijk Atheneum Tervuren

Koninklijk Atheneum Tielt

Koninklijk Atheneum Tongeren

Talencentrum Kasteel Van Velm

THE BRITISH SCHOOL OF BRUSSELS

Onze Lieve Vrouwe College

Onze-Lieve-Vrouwe Instituut

Onze-Lieve-Vrouwe Instituut

Onze-Lieve-Vrouwecollege

Onze-Lieve-Vrouwecollege

Onze-Lieve-Vrouwecollege

Onze Lieve VrouweHumaniora

Onze Lieve Vrouwinstituut

Onze Lieve Vrouwinstituut

Onze-Lieve-Vrouwinstituut

Onze-Lieve-Vrouwinstituut Middenschool

Onze-Lieve-Vrouwinstituut-Pulhof

Parcivalschool

PARIDAENSINSTITUUT

Pius X-College

Pius X Middenschool

Prov Instituut Verpleegkunde

Prov Secundaire School Hasselt Afdeling Kunst

Provinciaal Handels- en Taalinstituut

Provinciaal Instituut Burgemeester Van Driessche

PROVINCIAAL INSTITUUT LOMMEL

Provinciaal Instituut Pito Stabroek

Provinciaal Instituut St.-Godelieve

Provinciaal Instituut St-Godelieve Rivierenhof

Provinciaal Instituut Vlaamse Ardennen

Provinciaal Instituut voor Haartooi & Schoonheidszorgen

Provinciaal Instituut voor Secundair Onderwijs (P I S O)

Provinciaal Instituut voor Tuinbouwonderwijs

Provinciale Handelsschool Hasselt

Provinciale Middenschool Hasselt

Provinciale Secundaire School

Provinciale Secundaire School

Brainstorm

Bulteel B

Bysou

CENTRUM VLAAMS TYPE INSTITUUT

CERAN LINGUA INTERNATIONAL

cvo KISP

da vinci international school

De Grande Sonja

Vanslembrouck P

Verroken E

Academie Beeldende Kunst Antwerpen-Stedelijk Onderwijs

Academie Beeldende Kunst Antwerpen-Stedelijk Onderwijs

Academie Beeldende Kunst Antwerpen-Stedelijk Onderwijs

Academie Beeldende Kunst Antwerpen-Stedelijk Onderwijs

Centrum Basiseducatie Antwerpen

C.V.O.-H.T.I. ST-ANTONIUS

G.L.T.T.

Koninklijk Atheneum van het Gemeenschapsonderwijs Turnhout

Koninklijk Atheneum van het Gemeenschapsonderwijs

Koninklijk Atheneum Veurne

Koninklijk Atheneum Vijverhof

Koninklijk Atheneum Vilvoorde

Koninklijk Atheneum Voskenslaan

Koninklijk Atheneum Wetteren

Koninklijk Atheneum Zelzate

Koninklijk Lyceum

Koninklijk Lyceum

Koninklijk Lyceum Gent (KA II)

Koninklijk Techn Atheneum Gent

Koninklijk Techn Atheneum Geraardsbergen

Koninklijk Techn Atheneum Liedekerke

Koninklijk Techn Atheneum Niel

Koninklijk Technisch Atheneum

Koninklijk Technisch Atheneum

Koninklijk Technisch Atheneum

Koninklijk Technisch Atheneum

Koninklijk Technisch Atheneum

Koninklijk Technisch Atheneum

KONINKLIJK TECHNISCH ATHENEUM 1 OOSTENDE

Koninklijk Technisch Atheneum Brasschaat

KONINKLIJK TECHNISCH ATHENEUM DE BEELTJENS WESTERLO

KONINKLIJK TECHNISCH ATHENEUM-DE MERODELEI-TURNHOUT/BEERSE

Koninklijk Technisch Atheneum De Panne

Koninklijk Technisch Atheneum I

Koninklijk Technisch Atheneum I

Koninklijk Technisch Atheneum II

Koninklijk Technisch Atheneum II Ensor Instituut

Koninklijk Technisch Atheneum Jette met kunstsecundair onderwijs

Koninklijk Technisch Atheneum Ruggeveld Internaat

Koninklijk Technisch Atheneum v/h Gemeenschapsonderwijs

Koninklijk Technisch Atheneum Willebroek

Koninklijke Academie

Koninklijke Academie Voor Schone Kunsten

Koninklijke Technische School van de Luchtmacht

K.S.O. Glorieux

KTA

K.T.A.

KTA 1 , Secundaire School vr Buitengewoon Onderwijs v/h Gemeenschapsonderwijs

KTA 2 DIEST

KTA BRAKEL

K.T.A.-EDEGEM

K.T.A.-Heule

KTA LEOPOLDSTRAAT

KTA-Paramedisch Instituut Mechelen

KTA Pro Technica

KTA Wollemarkt

K.T.A. ZAVELENBERG ST-AGATHA-BER

KTA Zwijndrecht-Cenflumarin

KTA1

KTA 1-3 Hofsteden Kortrijk

K.T.A.1-Middenschool Haaltert

K.T.A.I-Campus Zwevegem

Gemeentelijke Kunstacademie (Muziekacademie en Beeldende Kunsten)

KUNSTHUMANIORA BRUSSEL

Kunstschool Genk

Kunstsecundair Inst. Sint-Lucas

Leiekant

LEVENSLUST B U S O

't Lommert VZW

Lutgardiscollege-Oudergem

Lyc. O.L.-Vrouw van Vlaanderen

Lycée de Berlaymont

LYCEE LA RETRAITE

Lycée Maria Assumpta

Middenschool II

Middenschool II Oostende-Bredene

Middenschool SIGO van het Gemeenschapsonderwijs Lennik St-Pieters-Leeuw

Middenschool SIGO van het Gemeenschapsonderwijs Lennik St-Pieters-Leeuw

Middenschool van het KTA Ruggeveld

M.M.I. Parnas

M.M.I. Parnas

MUZIEKACADEMIE V.H. GEMEENSCHAPSONDERWIJS

O-L-Vrouw Presentatie

O-L-Vrouw Presentatie

O L Vrouw Presentatie

O L Vrouw Presentatie

O.L.Vrouw Van Lourdes College

O.L.Vrouwcollege

Pius X-Instituut

Pius X-Instituut

PIUS X-INSTITUUT-DHR GILLIS

PIUS X-INSTITUUT-DHR GILLIS

Provinciaal Maritiem Inst.

Provinciaal Maritiem Inst.

Provinciale Technische Scholen

Secundair Kunstinstituut

Secundair Kunstinstituut

Sint-Agnesinstituut

Sint-Agnesinstituut

Sint-Andreas Middenschool

Sint-Andreas Midenschool

Sint-Anna College

Sint-Anna College

Sint-Anna College

Sint-Anna College

SINT FRANCISCUS-XAVERIUSINSTIT

Sint-Franciscuscollege

Sint-Franciscuscollege

Lycée St-Jacques

Lyceum Hasselt (KA 3)

Lyceum Martha Somers Brussel

Lyceum O-L-Vrouw-Ter-Nieuwe-Plant VZW

Enseignement Spécial du Mardasson

Margareta-Maria Inst

Maria Assumptalyceum

Maria-Boodschaplyceum

Mariadal Bu.S.O.

Mariagaarde Instituut

Mariawende

Maris Stella Instituut

Martinusschool Bilzen

Mater Salvatoris Instituut

Middelbare R Steinerschool Gent

Middensch-Bovenbouwschool Onbevlekt Hart Van Maria

Middenschool

Middenschool 1

Middenschool 1 Centrum

Middenschool 1 van het Gemeenschapsonderwijs

Middenschool Anton Bergmann NV

Middenschool Brugge Centrum

Middenschool de Pélichy

Middenschool Filip Neri

Middenschool Gemeenschapsonderwijs

Basis- Middenschool Gemeenschapsonderwijs De Veerman

Middenschool Geraardsbergen

Middenschool G.O.

Middenschool Groenhove

Middenschool P Benoit

Middenschool Ronse

Middenschool Sint-Jan

MIDDENSCHOOL ST GERTRUDIS

Middenschool St-Jozefsinstituut

Middenschool St-Vincentius

Middenschool v/h Gemeenschapsonderwijs

Middenschool v/h Gemeenschapsonderwijs

Middenschool v/h Gemeenschapsonderwijs Aalter

Middenschool v/h Gemeenschapsonderwijs de Vlaschaard

Middenschool v/h Gemeenschapsonderwijs Denderleeuw

Middenschool v/h Gemeenschapsonderwijs Koninklijk Lyceum

Middenschool van het Gemeenschapsonderwijs

Middenschool van het Gemeenschapsonderwijs

Middenschool van het Gemeenschapsonderwijs

Middenschool van het Gemeenschapsonderwijs

Middenschool van het Gemeenschapsonderwijs

Middenschool van het Gemeenschapsonderwijs

Middenschool van het Gemeenschapsonderwijs De Appelaar

Middenschool van het Gemeenschapsonderwijs Nieuwpoort

Middenschool van Moorslede

MIDDENSCHOOL V H GEMEENSCHAPS-ONDERWIJS BELLEVUE

Middenschool v h Gemeenschaps-onderwijs Herentals

Middenschool vh G.O. Abraham Hans

Middenschool voor Gemeenschapsonderwijs

Middenschool Willebroek

Middenschool Zwijveke

Montfortcollege

MSGO Prins van Oranje

Nieuwen Bosch

Noord-Limburgs Instituut voor Kunstonderwijs NIKO

O-L-Vrouw Onbevlekt Ontvangen

O-L-Vrouw Presentatie Inst

O-L-Vrouw Van De Ham Instituut

O-L-Vrouw Visitatie

O.L.Vrouw Hemelvaart Instituut

O L Vrouw Van Lourdes Instituut

O.L. Vrouw Van Troost

O L-Vrouwinstituut

O.L.V. Presentatie Handel

O.L.V. Presentatie Humaniora

O.L.V. Ter Duinen VZW

Onze-Lieve-Vrouw Instituut

Onze Lieve Vrouw Lyceum VZW

Provinciale Technische Scholen Boom, CDO

Regina Caelilyceum

Regina Pacis Instituut

Regina Pacis Instituut

Regina Pacis

Rhok Visual Art Educat

Rijksinst vr Techn Onderwijs

Rudolf Steinerschool-De Sterrendaalders

Salus Nostra Instituut

Salvatorcollege

Sancta Maria Instituut

SANCTA MARIAINSTITUUT

Scheppersinstituut Nijverheids- & tuinbouwonderwijs

Scholengemeenschap St-Paulus

Scholengroep 27 Oostende

Scholengroep Domein Speelhof

School voor Onderofficieren

Secundaire School voor Onderwijs De Dageraad

SIBA

Sibbo-S.B.S.O.-G.O.

Sima-Stedelijk Instituut voor Technische Beroepen

Sint Aloisius

SINT ALOISIUS/ANNA-THERESIA-INSTITUUT

SINT-ANDREASLYCEUM VZW

Sint Angela-Instituut

Sint-Augustinusinstituut

SINT-BARBARACOLLEGE

Sint-Barbarainstituut

Sint-Bavohumaniora

Sint-Bernarduscollege

Sint-Cordula Instituut

Sint-Eduardus Instituut

SINT-ELISABETH-INSTITUUT (VKSO)

Sint-Gertrudisinstituut

Sint Gummaruscollege

Sint-Hubertuscollege

Sint-Jan Berchmanscollege

SINT JAN BERCHMANSCOLLEGE

Sint-Janscollege

Sint Michiels Instituut

Sint Michiels Instituut

Sint-Paulusinstituut

Sint-Paulusinstituut

Sint-Paulusinstituut

Sint-Paulusinstituut

Sint-Willebrord-Heilige Familie

Sint-Willebrord-Heilige Familie

Sint-Willebrord-Heilige Familie

St-Catharinacollege

St-Catharinacollege

St-Donatus Instituut

St-Donatus Instituut

St-Franciscusinstituut

St-Franciscusinstituut

St-Franciscusinstituut

St-Godelievecollege

St-Godelievecollege

St-Jan Berchmansinstituut

St-Jan Berchmansinstituut

St-Jan Berchmansinstituut

St-Jan Berchmansinstituut

St-Jozefscollege

St-Jozefscollege

St-Laurensinstituut ASO

St-Laurensinstituut ASO

St-Maarten Instituut

St-Maarten Instituut

St Martinusschool

St Martinusschool

ST NORBERTUSINSTITUUT

ST NORBERTUSINSTITUUT

Ste-Marie (collège)

Stedelijk Instituut voor Handel en Ambachten SIHA

Stedelijk Instituut voor Handel en Ambachten SIHA

Stedelijk Instituut voor Technisch Onderwijs

Stedelijk Instituut voor Technisch Onderwijs

Stedelijk Instituut voor Technisch Onderwijs

Stedelijk Instituut voor Technisch Onderwijs

Stedelijk Instituut voor Technisch Onderwijs

Stedelijk Instituut voor Technisch Onderwijs

Stedelijk Instituut voor Technisch Onderwijs

Stedelijk Instituut voor Technisch Onderwijs

Stedelijke Instituten voor Handel en Administratie

Stedelijke Instituten voor Handel en Administratie

Stedelijk Instituut voor Handel en Administratie

Stedelijk Instituut voor Handel en Administratie

Stedelijk Lyceum

Stedelijk Lyceum

Stedelijk Lyceum

Stedelijk Instituut voor Handel en Administratie nr. 1

Stedelijk Instituut voor Secundair Onderwijs

Stedelijk Polytechnisch Instituut Antwerpen

Stedelijke Middenschool nr. 9

Stedelijke Middenschool nr. 3

Stedelijke Middenschool

Stedelijke Middenschool

Stedelijk Handelsinstituut

Stedelijke Middenschool

Stedelijke Middenschool

Stedelijke Muziekacademie

Stedelijke Muziekacademie

Stedelijke Muziekacademie

Stedelijke Muziekacademie

Stedelijke Muziekacademie

Stedelijke Muziekacademie

Technicum Noord Antwerpen

Technicum Noord Antwerpen

Technicum Noord Antwerpen

Technicum Noord Antwerpen

Technicum Noord Antwerpen

TECHNISCH INSTITUUT TWEEBRUGGEN STAD GENT

TECHNISCH INSTITUUT TWEEBRUGGEN STAD GENT

TISL-MM

Sint-Janscollege

Sint Jozef College

Sint-Jozef Humaniora

Sint-Jozefcollege

Sint-Jozefinstituut

Sint-Jozefinstituut

Sint-Jozefinstituut

Sint-Jozefinstituut BVBA

Sint Jozefinstituut Kessel-Lo

Sint-Jozefsinstituut

SINT-JOZEFSSCHOOL

Sint Lambertus College

Sint-Leocollege

Sint Leonardus Instituut-Middenschool

Sint-Lievenscollege

SINT LIEVENSCOLLEGE

Sint-Lodewijk Secundaire Handelsschool

Sint Ludgardisschool

Sint-Maarten Bovenschool

Sint Maarten Middenschool

Sint-Maria-Instituut

Sint-Maria-Instituut

Sint-Michiel Middenschool

Sint-Michielscollege

Sint-Michielscollege

Sint Paulus College

Sint Pieterscollege

Sint-Pietersinstituut

Sint-Rembert Scholengroep vzw Torhout

Sint-Ritacollege NV

Sint-Romboutscollege

Sint Tarcisiusinstituut

Sint-Teresiacollege

Sint Ursula

Sint-Ursula-instituut

Sint Vincentius Middenschool

Sinte-Amelberga Instituut

Sinte-Lutgartinstituut TSO-BSO

Spectrum-Provinciale School voor Buitengewoon Secundair Onderwijs

Spes Nostra Instituut TSO/BSO

St-Albertus College Haasrode

St.-Aloysiuscollege

St-Amandscollege

St-Anna Instituut

St-Augustinusinst Verpleegk

St.Bernardus College

St-Carolus

St-Claracollege

St-Dimpnacollege

St-Franciscusinstituut

St-Franciscusinstituut voor Verpleegkunde

St-Franciscusinstuut

St Franciscusschool BUSO

St-Gertrudiscollege

St-Godelieve Instituut

St Hendriks en Zusters Maricollen Instituut

St-Idesbald Bu.S.O.

St-Jan Berchmanscollege

St-Jan Berchmanscollege

St-Jan Berchmans instituut

St-Jan Berchmansinstituut

St.Janscollege

St Janshof Bu.S.O

St-Jozef Inst

St-Jozef Instituut Toerisme en Handel

St-Jozef-St-Pieter

St-Jozefcollege

St-Jozefinst

St-Jozefinstituut

St-Jozefinstituut

St.-Jozefinstituut (college)

St-Jozefinstituut voor BuSO

St-Jozefschool

St-Jozefscollege

St-Jozefscollege

St-Jozefscollege

St-Jozefsinstituut

ST.-JOZEFSINSTITUUT

St-Jozefsinstituut

St-Lambertus Instituut

St-Lievens College Middenschool

St-Lodewijkscollege

St.-Lucas

St-Lucas-Kunstacademie

St-Ludgardis school

St-Lukas Kunsthumaniora

St-Niklaasinstituut

St. Niklaasinstituut

St Niklaasinstituut

St.-Niklaasinstituut gemeente Zwevegem

St-Norbertusinstituut ASO-TSO-BSO

St-Paulus College

St-Paulusinstituut

St-Pietersinstituut

St-Pietersinstituut

St-Theresia Inst VZW

St-Theresia Instituut

St-Theresiacollege

St-Victorinstituut

St-Vincentiuscollege

St-Vincentiuscollege

St-Vincentiusinstituut

Stedelijk B U S O

Stedelijk buso

Stedelijk Conservatorium

Stedelijk Conservatorium

Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten

Stedelijke Academie voor Muziek en Woord

Stedelijke Academie Voor Muziek & Woord

Stedelijke Academie voor Muziek, Woord & Dans

Stedelijke Academie voor Muziek-Woord & Dans

Stedelijke Academie Voor Schone Kunsten

Stedelijke Academie voor Schone Kunsten - KSO

Stedelijke Academie vr Beeldende Kunsten

Stedelijke Akademie voor Beeldende Vorming

Stedelijke Bouwvakschool

Stedelijke Handelsschool

Stedelijke Humaniora

Stedelijke Kappersschool

Steiner-Hibernia school VZW

Stella Maris Inst

Stella Maris Instituut

Stella Matutina Instituut

Stella-Matutinacollege

Sterrebos Instituut

Techn Inst Onze-Lieve-Vrouw

Technicum VZW

Technisch Amandina Instituut

Technisch Atheneum De Wijzer

Technisch Berkenboom-Instituut

Technisch Heilig-Hartinstituut

Technisch Inst St-Jozef

Technisch Instituut H Elisabeth

Technisch Instituut Heilig Hart

Technisch Instituut Heilig Hart

TECHNISCH INSTITUUT HEILIGE FAMILIE ZUSTERS MARICOLEN

Technisch Instituut Immaculata

Technisch Instituut Regina Pacis

Technisch Instituut Scheppers

Technisch Instituut Sint Jozef

Technisch Instituut Sint Michiel VZW

Technisch Instituut Sint-Paulus

Technisch Instituut Sparrendal

Technisch Instituut St-Jansberg VZW

Technisch Instituut St.Jozef

Technisch Instituut St-Lodewijk

Ten Broele Instituut

Ten Desselaer

Ter Zee

Tordale Buso School

TSM

Tuinbouwschool Kortrijk (P.T.I.)

Tuinbouwschool K.T.A. Melle

Van Celstinstituut TSO VZW

Van Celstinstituut TSO

Virga-Jessecollege

Virga-Jessecollege

Vrij Handels- en Technisch Instituut

Vrij Handels- en Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut Rijscholen

Vrij Technisch Instituut Rijscholen

Vrij Technisch Instituut Rijscholen

Vrij Technisch Instituut Rijscholen

Vrije Basisschool Axi-Joma

Vrije St.-Lambertusscholen

Vrije St.-Lambertusscholen

Vrije St.-Lambertusscholen

Vrije Technische Scholen

Vrije Technische Scholen

Vrije Technische Scholen

Vrije Technische Scholen

Vrije Technische School

Vrije Technische School

Zavo

Zavo

Ursula Instituut

Ursulinen Mechelen-Hagelstein

VESALIUSINSTITUUT OOSTENDE

VIA St-Jozefsinstituut 2e/3e gr TSO/BSO Nijverheidssector

VIA St-Jozefsinstituut Eerste Graad

V.I.B.O. St-Barbara

Vincentius Burgerschool

Virgo Sapiensinst ASO & BSO

Visitatie Mariakerke

V.I.S.O.

Viso Cor Mariae

VISO-Gent (Sint-Baafs)

Vita et Pax College

VKO-Bovenbouw

VKO-Middenschool

Vrij Instituut St Lucas

Vrij Instituut voor Technisch Onderwijs

Vrij Landelijk Instituut

Vrij Technisch Inst

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut Mariendaal

VRIJ TECHNISCH INSTITUUT VEURNE

Vrije Handelsschool St-Joris

Vrije Middelbare School

Vrije School Buitengewoon Beroepsonderwijs

VRIJE SCHOOL TER STREPE

VTI-Tielt

VTI St-Laurentius

Wagenschot-School BUSO

Xaverius College

ZAVELDAL SCHOOL VOOR AANGEPAST BEROEPSONDERWIJS

Zusters van Don Bosco

BERLITZ

BERLITZ

BERLITZ

BLCC CV

CENTRUM BASISEDUCATIE HAGELAND

CENTRUM BASISEDUCATIE HAGELAND

Centrum voor Basiseducatie

INTERNATIONAL MANAGEMENT INSTITUTE (THE) NV

Acacia

ACADEMIE MINERALOGIE

Academie voor Dictie en Drama

Actief Nederlands

Action Langues Verviers

Adwe VOF

Antwerp British School

The Antwerp International School

Arens C

Art Academy

Babel Full Language Service

Babelachtig

Baretzky Academie of Music Brussel

Beauty School

Bijbelschool De Stroomversnelling

Ecole Européenne Bruxelles I

Educo Vorming voor volwassenen VZW

Eliteschool

English School

Eureka Onderwijs

I & W BVBA

Institut Dechamps

Institut Superieur Européen Charles Peguy de Tourisme Gestion Hôtelière & Création d'Evénements

INTERNATIONAL SCHOOL OF BRUSSELS ASBL

International School St John's

Kink Orthodidactisch Centrum

Kmosites

Luzac College

Lycée Français d'Anvers VZW

Meylemans

Practicum School BVBA

Instituut voor Volwassenonderwijs (IVO)

Instituut voor Volwassenonderwijs (IVO)

KONINKLIJK ATHENEUM MALDEGEM MEVROUW COURTMANS

LBC-NVK

Open School

PCVO Meetjesland

PCVO Meetjesland

Stedelijk Centrum voor Volwassenenonderwijs

Volwassenenonderwijs (Avondschool)

Volwassenenonderwijs (Avondschool)

Académie de Dessin et des Arts Visuels

Academie voor beeldende kunst

Academie voor beeldende kunst

Academie voor Muziek-Woord & Dans

Academie voor Schone Kunsten

Academie voor Schone Kunsten

Alicebourg Avondonderwijs

Arteveldehogeschool

Athena

Audiovisueel Centrum C.V.O.

CENTRUM JANITOR-VOLWASSENEN ONDERWIJS V/H GEMEENSCHAPSONDERWIJS

Centrum Volwassenen Onderwijs PIVA

Centrum voor Volwassenenonderwijs Handelsschool

Centrum voor Volwassenonderwijs Sint Lutgardis

Collège Technique St-Henri

Cours de Promotion Sociale d'Uccle

Cours du Soir de Langues SA

Cours techniques & professionnels communaux

CVO Antwerpen-Zuid

C.V.O. Handels- en Taalleergangen Volkshogeschool

CVO-IVV De Avondschool

CVO Kempen (Avondschool)

CVO Mechelen-Vilvoorde-Zaventem

C.V.O. VORMINGSLEERGANG VOOR SOCIAAL & PEDAGOGISCH WERK

DE AVONDSCHOOL

D.T.L.

Ecole d'Ergologie

Elishout

ESPACE FORMATION PME INFAC-INFOBO

Gem.Academie en Vaktekenschool

Gemeentelijk Onderwijs voor Sociale Promotie

H.I. Kempen Volwassenenonderwijs

Hitek

Horito/Centrum voor Volwassenenonderwijs 2 Turnhout-Herentals

HOTEL- & TOERISMESCHOOL SPERMALIE

Iko

I.L.M.H.-Marie Haps

Institut Roger Lambion

Institut Saint Laurent de Promotion Sociale

Institut Supérieur de Formation Continue d'Etterbeek

Institut Technique Cardinal Mercier Notre-Dame du Sacré-Coeur

Instituut Volwassenen-Onderwijs Brugge

Kacvo Turnhout 1

Kempische Vormgevingscentrum voor Land- en Tuinbouw

Muziekacademie Schaarbeek

Onderwijs voor Volwassenen

Opleidingscentrum Kruikenburg

De Oranjerie

PCVO-Kempen-Maasland

PROVINCIAAL CENTRUM VOOR VOLWASSENEN-ONDERWIJS LERARENOPLEIDING

PROVINCIAAL TECH INSTITUUT

Scholengroep 11: Leuven-Tienen-Landen

Sint-Barbara Instituut cvo

Taalleergangen

T.I.K.B. VZW

Tweedekansonderwijs-Centrum voor Volwassenenonderwijs

Tweedekansonderwijs VZW

Vivo Centrum voor Volwassenenonderwijs

Vormingsleerg. Sociaal en Pedag. Werk

Vormingsleergang voor Sociaal & Pedagogisch Werk-VSPW

VORMINGSLEERGANG VR SOC EN PEDAGOGISCH WERK HASSELT vzw C.V.O.

Vrij Technisch Instituut

Vrij Technisch Instituut (VTI) Leuven

Sint-Guido-Instituut

Gemeentelijke jongensschool

Den Drempel

Mater Dei

Syntra Kortrijk

de graankorrel

Sancta Maria Basisschool

het Ooievaarsnest

Hoger Rijksinstituut Paramedische Beroepen

Rijksinstituut voor technisch onderwijs

MPI Sint Aloysius

Gemeentelijke Lagere School Klimop

stedelijke onderwijs voor meisjes 4

stedelijk lager onderwijs antwerpen

St-Lutgardis Instituut

R.B.S. Zonhoven

Viso Dr. Delbekestraat

Bosschool

Provinciaal instituut technish onderwijs

Virgo Sapientiae

Alliance Française De Belgique

cvo ISBO

Katholieke basisschool

De Horizon

Schippersschool

KTA 2 Villers Hasselt

Tuinbouw School

charles de jaeger instituut

Stedelijke beroepschool

Europese Academie voor Natuurlijke Gezondheidszorg

Gemeenteschool Overmere

School met den Bijbel

Stedelijk conservatorium

Sint-Lutgart

RTS

Syntra Limburg - Campus Neerpelt

Rijks Basisschool

Giso 4

Onze Lieve Vrouw van Gratie-instituut

Karel de Grote-Hogeschool, departement sociaal-agogisch werk

Vrije Basisschool Sint-Jan Berchmans

Hogeschool Provincie Antwerpen campus Turnhout

Rijks Basis School

instituut voor voeding ter groene poorte

PCVO Talen/Informatica Voeren

Internaat Ursulinen

Stedelijke Handelsschool

Gesubsidieerde Vrije Lagere School

Gemeentelijke Basisschool Kieldrecht

Sint Catharinaschool

Rijksmiddelbareschool Alsemberg

Koninklijke Cadettenschool

Vrij Technisch Instituut van Borgerhout

VTS Technicum afdeling Charlottalei

Vrije basisschool Ursulinnen

Vrij Technisch Instituut

Hoger Instituut van de Demergouw

Provinciaal Veiligheidsinstituut

IMP

Gemeentelijke basisschool Rode

Leuvens Universiteitscentrum voor Interdiscilplinaire Navorming in Arbeidssituaties

Allanta ( voorheen CKZ)

Koninklijk Technisch Atheneum

Stedelijke Akademie voor Schone Kunsten en Vormgeving

broeders van dale

Rijks middelbare meisjesschool

Sint Annashool

gemeeteschool

L.B.C.

Stedelijk Instituut technisch onderwijs

Gemeentelijk Handelsinstituut

Noviciaatsopleiding Broeders van Liefde

Koninklijk Atheneum Avelgem

Rijks Hoger Technisch Instituut voor de Kernenegiebedrijven

Sint-Andreasinstituut

De Esdoorn

Koninklijk Lyceum Oostende

University Antwerp Management School

vrije gesubsidieerde basisschool

O. L. Vr. Sint Bernadus

SILO 45 Zandvliet

Sint-Martinusinstituut Koekelare

onze lieve vrouw van bijstand

SYNTRA Campus Tongeren

sint leo

Gemeentelijke Basisschool Elewijt

Home Maria Gorettie

koninklijk atheneum

Sint Aloysius

gemeenteschool

Rijksmiddelbare school voor jongens en meisjes

Faculteit Diergeneeskunde (Universiteit Gent)

Vrij Basisschool Terbank

RITO

Vrije Gesubsidieerde Lagere Meisjesschool

lagere school st. jozef holven

O.L. Vrouw van Lourdes Instituut (voorheen Gemeentelijke Jongensschool)

vrij kleuterschool

St. Elisabeth Instituut

Duizendpoot

St. bartholomeus

Gemeentelijke Jongensschool Strombeek

Sint-Theresia

Sint-Theresia

Vrij Agro en Biotechnisch Instituut

Gemeentelijke Jongensscool

Lessius Hogeschool - Campus de Nayer

sint aloysiuscollege adeling Schansstraat

broeders xaverianen

Rodenbachschool

Sint Jozefschool

scholengroep Sint Rembert

Monfortschool

RITO

Rijks Hoger instituut voor verpleegkunde

St. Jozef instituut

Sint Jozef Instituut

Zuster school Bosstraat

School met de Bijbel

Stedelijke Middenschool 10

Koninklijk Atheneum Brussel

Sint Franciscus College Wetteren

instituut marienburg grauwe zusters

Stedelijk Instituut voor Technisch Onderwijs nr. 9

Provinciaal Technisch Instituut

Rijksbasisschool Kolderbos

de Bron

de puzzel

gemeentelijk instituut voor lager onderwijs nr 9

Gemeentelijk Instituut voor secundair onderwijs 1

Stedelijk Handelsinstituut van Meksem

Onze lieve vrouw instituut

Pensionnaat zusters van de verrezen zaligmaker

pviciale secundaire school heers

Pater Clementiaan

De Regent

Zusters van de Visitatie

Instituut Onze lieve vrouw v/h Heilig Hart

Heilig Hart Meisjesschool

Vakschool NMBS

ave maria instituut

Sint Vincentiusinstituut

rijksnormaal voor meisjes

rijksnormaalschool voor bewaarschoolonderwijzeressen

Onze lieve vrouwe school

het zandkasteeltje

Europese School II

onze lieve vrouwe Hemelvaart

Rijksbasisschool

Academie Verbist

ursulinnen

Rijkshoger Instituut voor Sociale Studiën en Paramedische Beroepen

ACACIA

Acaciaschool

Stedelijke Beroepsschool

VRIJ HANDELS SPORT INSTITUUT

Gemeenteschool

Hoger instituut voor readaptatiewetenschappen

Provinciaal Instituut voor Hoger Onderwijs

Kleuterschool OUDEN BRIEL

Sint-Lidwina-Instituut voor Verpleegkunde

Universiteit Hasselt

Rijksbasisschool RMS

Kunstacademie Maasmechelen (B)

KA Ottogracht

Vrije basisschool Heilige Familie

Lagere school Herenthout

Nekkerspoel

de Baan

K.T.A.1

Bischöfliches Marien Institut

R.i.t.o.

Vrije Basisschool Mesen

Spes Nostra Instituut

Kriebel

Gemeenschapsschool

Ter zee

Beroepsschool Begijnenvest

Het zonneke

Vrij Instituut voor Lichamelijke opvoeding

Stedelijk Hoger Instituut voor Paramedische Beroepen

Zusters Ursullinen

De Goede Herder school

De Regenboog

Sint Vincentius en Vrije Handelsinstituut

Kleuterschool

Astrid Van Imschootschool

Zusters Onbevlekt Onvangenis

Sint Paulusinstituut

Centrum voor Volwassenenonderwijs Lier Antwerpen

Ernest Van Glabbeke

Rijksnormaalschool (RNS)

CVO-Scholengroep 5

Hoger Rijks-technisch instituut Sint Agatha Berchem

Gemeentelijke Basisschool

Atheneum

technisch instituut sint-jozef

K A 1 Gentbrugge

School van dezusters van de voorzienigheid

normaalschool o.l.v. visitatie

Middenschool-Diest

sint jozef instituut

sint amandusistituut

Sint Annapiers campus

Stedelijk school voor meisjes nr. 1

Jongenschool

hoger rijksinstituut voor technisch onderwijs

Lagere jongensschool van Pijpelheide

ursulinnen

het paleis

Sint-Aloysiuscollege

Centrale school voor Radio

Ten Nude

Technisch Instituut Sint-Aloysius

Vrij technisch instituut Roeselare

Middelbare meisjesschool

Gemeentelijke lagere en kleuterschool Kemzeke

Gemeentetelijke Basisschool

Koninklijke balletschool Antwerpen

Voice Dialogue Instituut

Techinische Instituut Kempisch Bekken

RMS Mechelen

lager katholiek onderwijs

Hoger Rijksinstituut voor Paramedische Beroepen

Koninklijk Vlaams Muziekconservatorium


Copyright 2014 Sanoma Digital The Netherlands B.V.
SchoolBANK.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep